Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy néz ki egy àtlagos melós...

Hogy néz ki egy àtlagos melós napod?

Figyelt kérdés

Mikor kelsz-fekszel?

Mennyit utazol a munkahelyedre?

Szeretsz ott lenni vagy nem? Mit csinàlnàl a munkàban eltöltött idő helyett?

Munka utàn mit szoktàl csinàlni?


Koszi,ha valaszoltok.


2020. dec. 19. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

7:00 kor kelek, 7:30-kor indulok, 8-ra bent vagyok. 17ig dolgozom, 17:30ra hazaérek, 18:00ig kaja, majd 20:30ig saját vállalkozásommal foglalkozom. 21:30ig pihi, aztán fürdés alvás.


Hétvége lazább.

2020. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban felkelek 6:10 perckor. Elkészülök 7:12es busszal elindulok. Olyan 8ra be is érek.

Általában 8-9 órát szoktam dolgozni, de van, hogy előbb eljöhetek. Viszonylag egész jó a társaság, szóval elvagyok, de biztos lenne jobb hely is. A munkában töltött idő helyett elmennék valahova kirándulni a barátnőmmel, a hegyekbe vagy túrázni kicsit elszabadulni a hétköznapokból. Munka után elmegyek boltba megveszem a hozzávalókat a kajához, amit összedobunk barátnőmmel. Most, hogy nem lehet kondizni, így nem járunk. Általában megnézünk egy-két részt a Dokikból. Aztán fürdés alvás. Persze az a nap legjobb része amikor összebújunk.

2020. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

5:00-kor kelek,és káromkodva kinyomom az telefonos ébresztőt.

6:00-kor indulok,gyalog,ált. 6:45-re vagyok bent7:00-kor kezdődik a munkám.15:20-ig,vagy 16:00-ig dolgozom.

Utálom az egészet,semmi értelme a munkámnak,megbecsülés 0,fizetés sazr.(Mondjuk ezér a melóért nem várok csodát.)Nem tudom,mit csinálhatnék helyette,semmire nem vagyok alkalmas.

Elvégzem a házimunkát,vagy a házkörülit.Hétvégére néha akad maszek.

2020. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Felkelek 8.40-kor, álmos vagyok, utálom a világot.

9.10-kor elindulok, villamosozok, buszozok, kb 10.15-re érek be.

Nem különösebben szeretek itt lenni, mert baromi unalmas. Szívesebben lennék máshol. Annyiból viszont jó, hogy iskolai feladatokat meg tudok csinálni munka közben ha nincs sűrű nap. És általában nincs.

Kb 18.30-kor haza indulok. Nyolc előtt valahogy haza érek. Vacsizok, netezek, tévézek. Néha találkozom a barátaimmal, de most a covid miatt ez nincs. Aztán alszom.

2020. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6:00-kor ébreszt a telefonom, 6:20-kor bújok ki az ágyból, 6:50-kor indulok a munkába. 7:30-ra bent vagyok a munkahelyen. Elkezdek dolgozni, 14:00-kor eljöhetek, ekkor elmegyek 1-2 órát maszekolni. Jellemzően 16-17 között érek haza.
2020. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felkelek 5.40 kor elindulok 6.15 felé általában 7.10 re vagyok bent melóban. 8 órában dolgozom szóval olyan 15.20 felé vége a melónak, általában hazamegyek kivéve ha van egy két fontos ügy azt elintezem meló után rögtön de ez ritkább szerencsére. Ha hazamegyek akkor csak úgy vagyok igazából. 18.00 ig általában végzek mindennel otthon. 6 után már csak pihenek. Kb 8 kor szoktam kidőlni és fél 9-9 felé alszom is.

A munkám olyan közepes kategória, se nem jó, se nem rossz. Én most örülök hogy van mert nagyon sokáig munkát kerestem és kb sehova nem hívtak vissza. Stressz az van de próbálok másképp hozzáállni ami néha elég nehéz.

2020. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6:35-kor szól az ébresztő, 6:50-kor kikelek az ágyból, elkészülök, és legkésőbb 7:40-kor indulok(de akkor már nagyon késésben vagyok), útközben bemegyek boltba, beérek a helyre, baromkodom a haverommal, majd meló után elmegyünk boltba, hazajövök főzök, tanulok(nyelvet, vagy esti sulira tanulok), eszek, fürdök, alszok. Hétvégén takarítok.
2020. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:
6:00kor szól az ébresztő, 5:20kor màr ébren vagyok a macskàk miatt. Nekiàllok rejszolni, 6:20-6:40közt vége is. 6:55-7:10közt megjön a fuvar, àltalàban kis késéssel beérünk 8-ra (utàn). Gyors reggeli, vitaminosztàs a kollegàknak, 8:30kor meg indul a valódi, tevékeny munka. E-mail-ek, miért nem megy a Nas, miért nem működik a levelezörendszer, mikor lesz màr kész a tervezés, hogy zàrjuk a projekteket...kb ez megy ebédig, ott max 20perc alatt bezabàlok és ugyanez megy 4:50ig. Közben a kollegàk ordítanak, poénkodnak, néha kiborul a bili is. 4:50kor még beesik valami qrvàra sos munka, amit még aznap meg kell csinàlni. Pisiszünet és indulàs haza. 18:00-18:20közt beérek a vàrosomba, utàna sokszor van bevàsàrlàs, kb minden màsnap. Macskàknak vacsi,almozàs, utàna fürdés, kis késéssel vacsi utàn nézelődés, majd 10magassàgàban elalszom, kimerülve, fàjó szemekkel.
2020. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5:30-kor kelek 8ra járok de mivel 1,5 ora az út foleg metropótlóval bent vok mar 8 elott. 7 elott indulok. 8 es 8: 30 között lehet bejárni aki később jön később megy el. Reggel rendszerint a kisfőnök kiabálással kezdi a napot, mindig van vmi gebasz vkivel de alapvetően jó a hely mert amúgy jó fejek a kollégák alapvetően a kisfőnök is. Munkaidő vége változó sok project van többek bent maradnak este 8ig is és még haza is viszik. Van mikor én is maradok de átlagban fél 6nál tovább sosem. Haza érek este 7 óra míg nem volt járvány 8 9 óra is volt. Mert vásárlás ezt azt intézni kellett. Otthon meg már furdes ágyba ájulás volt. Most mondjuk home office van de reggel 7 fel8 fele mar csorog a ceges mobil a főnöktől h nem lát a rendszerbe mikor kezdek dolgozni🤣🤣8kor kezdek de szte most h otthon vunk siman 7 fele is dolgozhatunk. Jobb lenne mar az irodaba vissza menni🥴🥴
2020. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!