Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van esélyem bekerülni a győri...

Van esélyem bekerülni a győri Audiba ezekkel a bizonyítványokkal?

Figyelt kérdés

Informatikai rendszerüzemeltető technikusi (tehát érettségire épülő szakma) + burkoló két éves okj + személy-és vagyonőr szakma fegyvervizsgàval.

Jogosítványt most csinálom, az nem tudom meg lesz-e.

Ezekkel van esélyem bekerülni a sorra? Vagy mennyire nehéz oda bekerülni? Talán kéne ezekhez még valami? Gondolom nehéz bejutni, mert viszonylag jó a fizetés.

Húsz éves vagyok.


2020. dec. 19. 19:47
 1/9 grafno ***** válasza:
Burkolohoz kepest jo a fizu?? A munka lehet könnyebb de a penz is???
2020. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vesznek fel sehova burkolónak. Egyelőre abban keresek munkát, de ha minden kötél szakad, akkor a gyárra gondoltam.
2020. dec. 19. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Jelentkezel aztán meglátod visszahívnak e vagy sem. Minek ezt tippelgetni?
2020. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Győri Audi? Kapcsolat is van vagy csak végzettségek? Mert ha kapcsolat nincs, akkor 4-5-6 év múlva talán behivnak.
2020. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, van ott egy ismerősöm, aki sorvezető féleség(nem tudom mondjuk mi a hivatalos megnevezése, olyan sokat nem beszél a munkájáról).
2020. dec. 19. 20:34
 6/9 anonim ***** válasza:
20 évesen hogy intéztél el három, egymástól teljesen különböző képzést? Mi volt a cél?
2020. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van csókosod az Audinál, akkor igen.
2020. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok újból: Győrbe csak todulnak a munkavállalók. Mondjuk, mikor nem? Tudod, keleten már embert főznek vacsorára, mert akkora a szegénység. Szóval, ha lehet akkor biztosítsd a helyed nagyon, ha oda be akarsz kerülni. Csak kerülni: mert maradni 1000x nehezebb ott bent!
2020. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én keleten élek, azért mennék oda.:/ Nem akarok itt dolgozni a Bosch-ban tanulatlan börtönviselt romák között éhbérért, én azért nagyjából tanult embernek tartom magamat, ezért szeretnék egy értelmesebb helyet addig amíg nem lesz meg az egyetemre való pénzem. Szerintem gyár, és gyár között is van különbség, és a Bosch a mindennek a legalja, nem nézem le azt aki ott van, mert nekik legalább van munkájuk, és akarnak dolgozni, de sok ember dolgozik ott a környezetemben, és mindenki csak panaszkodik. Az Audiról nagyjából jókat hallottam, meg hát egyébként sem tervezek ott maradni örökre.

Hatos, informatikai szakgimibe jártam, ott azt elvégeztem, aztán időközben kipróbáltam magamat az építőiparban, és tetszett, elmentem gimi után burkolónak tanulni, közben pedig elvégeztem a vagyonőrit, mert nekem a vagyonőri gyerekkorom óta álom volt(van a családban is vagyonőr végzettségű). Most arra várok, hogy hogyan fog alakulni az OKJ jövőre, meg hogy lesz pénzem, és eldöntöm, hogy akarok-e fizetősön még egy szakmát, vagy jövőre már egyetemre megyek. Nagyban inkább pénz kérdése mondjuk.

2020. dec. 20. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!