Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinéztem egy operátori (japán...

Kinéztem egy operátori (japán cég) munkát Százhalombattán, ami közel is lenne. Nagyon sokszor hirdet, és eléggé elbizonytalanodtam. Aki ott dolgozott korábban, megírná mi az oka?

Figyelt kérdés

#álláskeresés #Százhalombatta #fluktuáció #Toyo Seat Kft #operátor állás #dolgozói vélemény
2020. dec. 20. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Már minek mi az oka?
2020. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felénk ami vannak gyárak azok folyamatosan hirdetnek. Mivel sokan ott hagyják őket gyorsan. Hisz nyilván nem álom meló. Ott a pénzért meg dolgoztatnak rendesen.
2020. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Állítólag a japánok nagyon keményen veszik a munkát, a beosztást, a munkaidőt, a minőséget... magasak a követelmények, nem mindenki bírja.

Valamikor régen hallottam, hogy egy magyar alkalmazott a munkájával kapcsolatos újítást talált, és elmondta főnökének, mire kirúgták. A miértre a válasz: az ő dolga az lett volna, hogy elvégezze azt a munkát, amire felvették, és arra kell figyelnie, ne máson járjon az esze. Az újítások feltalálására külön embereket tartanak. Lehet, hogy ez nem igaz, de hogy nagyon keményen veszik mindenkitől a rábízott munkát, munkaidőt, stb. az biztos.

2020. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy-két japán főnök is, akkor nem csodálom.

Teljesen más a munkamoráljuk.

Szerintem azt kevesen bírják.

2020. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Nagy a fluktuáció. Jönnek-mennek az emberek. A japánok nem mindenkinek valóak. Én nem dolgoznék nekik az tuti.
2020. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
há, tesvírem magyar embernek ez nem való.
2020. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tisztában kell lenned azzal, hogy mi az az outsourcing és miért érdeke egy külföldi cégnek, hogy Magyarországra outsourcingoljon.


Amit a felettem lévők írnak fején találták a szöget. Ha nincs megfelelő végzettséget, akkor ezeknél a cégeknél maximum csicska leszel, amit ugye nem feltétlenül tud az ember megemészteni - tehát magas a munkaerő fluktuáció.

2020. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!