Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azt mondják ,hogy nem akarok...

Azt mondják ,hogy nem akarok dolgozni a munkahelyen, meg hogy laza vagyok. Túl görcsösek szerintem, de mindegy. Én megcsinálom a feladataimat. Nem értem miért van ez?

Figyelt kérdés
Vagy direkt ilyen befeszülve kellene dolgoznom, mint valami hülyének, hogy elismerjék hogy én is dolgozok rendesen?

2020. dec. 21. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy munkahelyen a prezentálás a fontos. Nem az dolgozik, aki dolgozik, hanem az, aki a legtöbbet panaszkodik hogy "ezt a tollat is én tettem arrébb":D

Es komoly ez megy.es az ilyenek viszik az év dolgozoja pàlmát


Nem az effektiv munkavégzést èrtékelik soha.

2020. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van olyan hogy : melegem van, fázom, éhes vagyok, szomjas vagyok, fáradt vagyok, élénk vagyok, átlagos vagyok, szélsőséges vagyok, és mindenki alkalmazkodjon hozzá. Viszont a munkáját rendesen végzi, viszont a nyavajgása miatt pikkelnek rá.
2020. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkahely mindig kényes dolog. Ha lazán veszed a feladatodat, mások (néha nem is ok nélkül) attól félnek, rájuk több hárul majd.
2020. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 -es potosan így van nálunk is. Aki panaszkodik, hisztizik, az a "jó" munkaerő. Csak az a baj másokra panaszkodik folyamatosan...
2020. dec. 21. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!