Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen miért gondolnak...

Munkahelyen miért gondolnak alacsony önbizalmúnak?

Figyelt kérdés

Letelt a próbaidőm és adtak ilyen teljesítményértékelést vagy mit.


80%-ot írtak rá, meg azt hogy kollégák elmondása alapján szinte sosem kérdezek, ülök a probléma felett (???!!!!), bár elismerik, hogy mindent megoldok egyedül, és nekem még sosem jött vissza hibásan kiadott munka.


De a magabiztosságom hiánya miatt lehet hogy kicsit lassabban tanulok!!!



Kérdezem miből gondolják hogy nem vagyok magabiztos?

Hát mert sosem kérdezek, és biztos nem merek kérdezni!


Mondom épp hogy biztos vagyok magamban, ezért nem kérdezek!!! Állandóan kérdezni azt jelentené hogy megspórolom a gondolkodást!


És nem "ülök a probléma felett" hanem gondolkodok a megoldáson! Azért a kettő közt ég és föld a különbség!


Amúgy persze véglegesítettek, csak hogy lehet ilyen idióta megfogalmazást írni az értékelésben?



2020. dec. 23. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy önálló vagy, de nem lehet, hogy lassú? Nekem erre utal az hogy "ül a probléma felett". De lehet hogy nem, csak kívülállóként ilyen gondolatom támadt, amikor elolvastam.
2020. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Azért mertnemigazán kommunikáltál velük és azthiszik hogy félős vagy
2020. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

# 2


Nem értem miért ez az alap gondolkodása mindenkinek!


Éppen hogy az a félős aki állandóan mások megerősítésére vár, ezért kérdezget folyton!!!


Aki magabiztos az nem foglalkozik másokkal, nem kérdezősködik percenként hanem egyszerűen teszi a dolgát.

2020. dec. 23. 15:51
 4/14 anonim ***** válasza:
De amit az első kérdezett?
2020. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De azthiszik hogy tölük félsz
2020. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert rosszul ítélik meg az embereket a viselkedésükből.
2020. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A cég érdeke az, hogy a minél több munkát kiadhasson neked a munkaidőd alatt. Nem kifizetődő, hogy agyalsz kérdezés helyett. Kérdezni öt perc, kitalálni lehet hogy fél óra vagy több.
2020. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

# 7


Egyébként mindegyik tiszta ideg ha bárki kérdez tőlük valamit. :D

2020. dec. 23. 19:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezt honnan tudod, ha te nem kérdezel?
2020. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

# 9


Az a pár ritka alkalom ha mégis kérdezek, mondjuk 3 naponta 1x akkor látszik rajtuk, hogy legszívesebben dolgoznának, ne zavarjam már őket.

2020. dec. 23. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!