Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha van rondarandi, akkor...

Ha van rondarandi, akkor miért nincs társkereső alacsony önbizalmú embereknek?

Figyelt kérdés

Hülyén hangzana, mi, hogy alacsony önbizalmú emberek társkeresője?


Viszont az valahogy tök természetes, hogy a ronda embereknek nehezen megy az ismerkedés...


Ebből is látszik, hogy a külső határozza meg az önbizalmat és azon keresztül az életminőséget.


2013. júl. 3. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%

Nem igaz hogy csak a külsőtől függ az önbizalom.

Csinálj akkor egy önbizalomhiányos randi oldalt, ha nem tetszik a helyzet.

2013. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
na, király, ez egy piaci rés.
2013. júl. 3. 15:08
 3/20 A kérdező kommentje:
csak sajnos nem támogatja semmilyen sztereotipia.
2013. júl. 3. 15:08
 4/20 anonim ***** válasza:
Az ugyan az...
2013. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Csinálj egy oldalt onbizalomhianyosrandi.hu néven, tuti siker:D
2013. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
na, de látjátok, a rondarandi simán befut, mert mindenkinek tök egyértelmü, hogy aki ronda, annak nincs nemi élete.
2013. júl. 3. 15:10
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Ki a fene akar olyan emberrel járni, akinek semmi önbizalma nincs? Annyi mindenből lehet önbizalmat meríteni, nem csak a külsőből vagy a kapcsolatból. A külsejéből önbizalmat merítő ember könnyen hiúvá válik, a kapcsolatból önbizalmat nyerő delikvens pedig nem más, csak egy energiavámpír.


Csak néhány ötlet: sport, munka, tanulás, a külsőd azon részei, amiket szeretsz (mindenkinek van valami). Ez már elég az alapokhoz, erre lehet építkezni. Arra, hogy itt rinyáltok (több kérdezővel egyetemben; bár ez a mostani kérdés nem kifejezett nyígás) nem lehet építkezni.

2013. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Érdekes belegondolni, hogy egy alacsony önbizalommal megvert embernek mennyire teszi be a kaput, ha külön oldal van az ő komplexusára :D.
2013. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem lenne rossz ötlet. Mondjuk nekem nem jött volna be, mert én ilyen szempontból az ellentétemet kerestem: valakit, aki legalább valamelyest határozott és magabiztos, és nem bánja, ha a párja félénk. Mert hova jutottunk volna, ha egy ugyanilyen gyáva, tutyimutyi, élhetetlen alakot választok, mint amilyen én vagyok? Egyikünk sem mert volna semmit csinálni, mindig arra vártunk volna, hogy majd a másik. :D
2013. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van. Viszont a rondarandinak sincs semmi értelme, mert ott ugyanúgy nem írnak vissza a csajok, ha tényleg ronda vagy. Csak azt nem értem mondjuk, h amikor oda regelnek, mégis mire számítanak.

Egyébként valójában pont a rondarandi szól alacsony önbizalmú embereknek, hiszen az regel be oda, aki rondának tartja magát.

2013. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!