Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Netpanel kérdőíves oldal...

Netpanel kérdőíves oldal vélemény?

Figyelt kérdés
ismeri valaki
2020. dec. 24. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, én épp a közvetlenül az ünnepek előtt kaptam meg a beváltott 10.000-es utalványt. Nagyon ajánlom, végtelenül korrektek...
2020. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

mennyi időbe telt megszerezni?

hogyan kaptad meg?

2020. dec. 25. 16:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Postán, utánvéttel kaptam meg. Az én esetem speciális volt, mert első alkalommal nem voltam otthon, mikor jött a kézbesítő, és - hogyan, hogyanse, az máig rejtély, s örökre az marad - nem ért el se hozzám, se a szüleimhez az értesítés. Aztán egy idő után nekem lett furcsa, és írtam nekik, hogy mi van. Erre egy nagyon kedves hölgy - akinek nyilvánosan nem írnám ki a nevét, de ha írsz, akkor privátban esetleg elárulom - tájékoztatott, hogy kiküldték, és csodálja, hogy nem kaptam értesítőt. Megbeszéltük, hogy - külön, speciálisan a kedvemért és azért, mert vagy 200+ kérdőívet kitöltöttem náluk (ebben a negyedévben szerintem szinte garantáltan az összeset), ezért - és karácsonyra való tekintettel - kiküldték mégegyszer. Ekkor már tudatosan otthon voltam és maszkban, valamint nyálfogóval (plexilap), kesztyűben (ügyelve,maximálisan odafigyelve a COVID-19 miatti előírásokra) átvettem a postástól a levelet.
2020. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy időszak - amikor még vagy 7000 hiányzott a 10.000-hez(tehát a zöme), aztán kaptam - hogy hogyse, nem tudom - egy 1000 és egy 500 pontos nagy kérdőívcsomagot, azt 2 nap alatt, felosztva, kitöltöttem, majd utána egyszer csak nagyon komolyan kezdtem venni ezt az egészet, és onnantól eltökéltem, hogy az összes érkező kérdőívet kitöltöm. Így is lett, és karácsony előtt kb. 3 héttel meglett a 10.000, illetve van (maradt) vagy 4052 sorsjegyem is a 4. negyedéves sorsolásra, amiben nem nagyon merek bizakodni, mert előző alkalommal ugyan csak feleennyi volt, de akkor is ezres nagyságrend, és a világon semmit nem nyertem. Most, hogy duplaannyi van, se nagyon merek bizakodni.
2020. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát én nem nagyon hiszem hogy 1000-res nél többet összegyűjtök na meg aztán annyi időm sincsen rá 1-1 ki töltök gondosan és annyi a semminél jobb lesz
2020. dec. 27. 09:07
 6/12 A kérdező kommentje:
i-say oldalt ismeritek?
2020. dec. 27. 09:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Évközben nekem sincs időm szinte semmire, de a Netpanel kérdőívekre ha törik, ha szakad, akár munkavégzés közben is szakítok időt. (éljen az örök home office)...én már 6. éve home office-ban tolom
2020. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

már tag vagyok én is

és az i-say-ről vélemény?

2020. dec. 28. 13:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Ott is tag vagyok, de azt év közben nem vettem annyira komolyan, meg arányaiban jóval kevesebb kérdőívet kaptam, illetve töltöttem is ki. Arról hazudnék, ha azt mondanám, hogy tudnék érdemben nyilatkozni. De se jót, se rosszat nem hallottam róluk.
2020. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem átverés az sem akkor?
2020. dec. 30. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!