Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lesz visszamenni a...

Milyen lesz visszamenni a home office-ba 1 év után? Már előre rosszul vagyok!

Figyelt kérdés

Márc. 10 óta home officeban vagyok folyamatosan. Azóta tán 3x jártam benn a cégnél admin okokból de ilyen 20 perc fél órákra. Tehát március óta tán másfél órát voltam benn össz.


Visszarendeltek minket február végével. Vagyis kb 1 év után térünk vissza home office-ból.

Milyen lesz ez szerintetek?


Én már előre rosszul vagyok! Konkrétan fizikai rosszullét, még a gondolattól is. (és még 2 hónap múlva kell csak menni....)


Már arra is gondoltam, inkább felmondok és keresek olyan céget ahol home office van, ha nem is mindig, de gyakran.... mert hogy én naponta nem fogok bejárni az irodába hogy ott végezzem ugyanazt a melót amit most is itthonról végzek, az egyszer fix.


Vannak akik (állítólag) mentálisan pokolként élik meg a home-ot (a mesében vannak ilyen emberek, a valóságban nincsenek szerintem....) és PARADICSOMként élem meg.

Nem kell bejárni, nincs undorító BKV, nincs kétszínű kollega-had, nincs céges menza-munkámat mégis végzem fizetésem mégis megkapom. PARADICSOM!



Vélemények?


2020. dec. 31. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Ez valami jövőbelátó cég? Két hétre nem lehet előre látni, nemhogy két hónapra.
2020. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem jövőbe látó cég, de autoriter. Ha ők kitalálták a visszarendelést akkor vegyél rá mérget hogy az úgy is lesz.

Ha akármi is van ők azt kitalálták és úgy lesz. Ha akármi van , akkor is úgy lesz..



Miért, az iskolákat is nyitni fogják 11-én... pont az ünnepi időszak után, amikor a legkevésbé kéne nyitni és nyitni fognak!


Elhatározták meglépik kész pont.

Vagy tán nem így lesz?

2020. dec. 31. 10:26
 3/17 A kérdező kommentje:

"Két hétre nem lehet előre látni, nemhogy két hónapra."


Dec 9-én kijelentették hogy jan 11-én nyitják a sulikat. Több mint egy hónapra előre kijelentést tettek. És úgy is lesz...

2020. dec. 31. 10:27
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja, alapítványi iskola. Oké.
2020. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Milyen iskola? Telefonos multicég.
2020. dec. 31. 10:28
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

Keresgélj. Éld úgy az életedet, ahogyan Te szeretnéd!


Szerintem sok cég van, amelynél rájöttek az utóbbi időben, hogy nem ördögtől való a home office, és akár költségcsökkentés, akár a későbbi pandémiás helyzetek miatt már így szervezik meg a munkát.


Egyébként a nagyon okos cégvezetők már rég belátták, hogy bizonyos típusú kollégák sokkal jobban teljesítenek otthoni, más típusúak pedig irodai környezetben.

2020. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

", amelynél rájöttek az utóbbi időben, hogy nem ördögtől való a home office"


Hát itt az ellenkező utat járják be mint az ábra mutatja.

2020. dec. 31. 10:30
 8/17 anonim ***** válasza:
Az a cég igen, de sok van szerintem, ahol most mernek végre váltani.
2020. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én átérzem, én is rosszul voltam a gondolattól, nekünk is majd márciusban nyit az iroda. Én kértem szerződésmódosítást és a home office állandósítását és mivel úgyse tudnak teljes kapcitással kinyitni ill. idén csak nőtt a produktivitásom így megkaptam, aláírtam, többet nem kell visszamennem. Viszont van több olyan kollégám is, aki már a falat kaparja, annyira visszamenne, nekik hiányzik a nyüzsgés, szóval mindenki másképp éli meg.

Próbálj meg beszélni a főnökséggel, hátha tudtok valamilyen kompromisszumot kötni, pl. ha nem is engedik teljesen, max heti 1 napot kelljen bejárnod. Nem veszíthetsz semmit azzal, ha megpróbálod. Ha meg nem, akkor van két hónapod új állást keresni ahol olyan feltételeket alkudsz ki amilyeneket tudsz.

2020. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szorongásos.

Elszigetelodtek az emberek és fura lesz visszamenni.

2020. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!