Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lesz visszamenni a...

Milyen lesz visszamenni a home office-ba 1 év után? Már előre rosszul vagyok!

Figyelt kérdés

Márc. 10 óta home officeban vagyok folyamatosan. Azóta tán 3x jártam benn a cégnél admin okokból de ilyen 20 perc fél órákra. Tehát március óta tán másfél órát voltam benn össz.


Visszarendeltek minket február végével. Vagyis kb 1 év után térünk vissza home office-ból.

Milyen lesz ez szerintetek?


Én már előre rosszul vagyok! Konkrétan fizikai rosszullét, még a gondolattól is. (és még 2 hónap múlva kell csak menni....)


Már arra is gondoltam, inkább felmondok és keresek olyan céget ahol home office van, ha nem is mindig, de gyakran.... mert hogy én naponta nem fogok bejárni az irodába hogy ott végezzem ugyanazt a melót amit most is itthonról végzek, az egyszer fix.


Vannak akik (állítólag) mentálisan pokolként élik meg a home-ot (a mesében vannak ilyen emberek, a valóságban nincsenek szerintem....) és PARADICSOMként élem meg.

Nem kell bejárni, nincs undorító BKV, nincs kétszínű kollega-had, nincs céges menza-munkámat mégis végzem fizetésem mégis megkapom. PARADICSOM!



Vélemények?


2020. dec. 31. 10:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

Akkor én a mesében élek, mert inkább bejárok, mint itthon dolgozzak.


Társaság nélkül hajlamos vagyok a depresszióra, így nekem halál lenne a távmunka. Szerencsére csak két hetet kellett átélnem otthoni munkával, mi végig dolgoztunk, semmi nem változott az elmúlt 1 évben (100 fős cég)

2020. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ja, és az iskolák nyitnak megjegyzésedre elmondanám, hogy nálunk ez sem történt meg, ugyanis alsós a gyermekem.

Kicsit szűk látókörű vagy, nem gondolod?

2020. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hasonló a helyzet. Március óta home office, egyelőre nem tudni meddig, de ha kitalálják h vége, akkor vége. Engem a koĺlégák különösebben nem is zavarnak, meg a helyettesítést is könnyebb megoldani ha mindenki bent van... Na de minden egyes nap utazni majdnem két órát ha nem muszáj? Rosszul vagyok a gondolattól.
2020. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23%
Ez a home office-os troll, nem ez az első kérdése. Ne etessétek.
2020. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a cipőben járok, márc 16 óta home officeban vagyok, annyi a különbség, hogy nálunk még nem röppent fel a visszamenetel.


Én személy szerint örülnék annak, ha változna a helyzet, nekem a szociális rész hiányzik nagyon. Jó a miliő, és teamsen nem ugyanaz a kapcsolattartás. Napi 5 nap bentlétre persze én sem vágyom, szerencsére nalunk úgy tervezik, hogy kétnaponta kellene benn lenni, szerintem ez lenne a legjobb.


Kérdésedre válasz: szerintem idővel újra visszaszoknál, vistont ha téged ez nagyon kiborít, akkor egondplkodhatnál a váltáson. Covid alatt rengeteg cég rájött, hogy nem kell az embereket robotként berendelni a munkahelyükre napi 5ször ahhoz, hogy jól végezzék a munkájukat. Kereshetnél akár hasonló céget, ami mondjuk a covid után is tartaná a HO-t

2020. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

"Covid alatt rengeteg cég rájött,"


Rengeteg de vannak kivételek. Az enyém kivétel.

2020. dec. 31. 12:37
 17/17 anonim ***** válasza:
Látom átment a lényeg
2020. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!