Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezdtek neki hosszabb...

Hogyan kezdtek neki hosszabb szabadság után a munkába?

Figyelt kérdés
Év végi szabadságolás miatt most több mint két hét szabadságon voltam, most újra munka, hajnali kelések, reggeltől estig kemény munka, most újra belegondolva borzalom, teljesen depresszív hangulat, jó lenne ha anyukám vagy egy nő eltartana és SZABAD lennék...
2021. jan. 5. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A világ legrosszabb dolga ez az egész... ugyan ezt érzem...


De össze kell szorítani a fogaid, és csak az első néhány napot kibírni, utána "visszaszoksz" a rosszba. Az elején csak azért nagyon nagyon rossz, mert még a jóhoz vagy szokva (a szünethez).


Kezdj el agyalni azon, hogy mi lehet a kiút ebből a robotolásból, és hogyan lehetsz a saját magad ura. Manapság már mindenki vállalkozó szinte, nemhiszem, hogy ne lenne hely mégegynek. Idő után ha kinövi magát a dolog, már dolgoznod sem kell. Motiváljon ez.



Most ez így ilyen megmondó kapitány első olvasásra, de tényleg így van.


Hány éves vagy amúgy?

2021. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. 36
2021. jan. 5. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha sikerülne mér 38-39 éves korodra összespórolni meg kiötölni egy jó vállalkozást, 5-6 év alatt beindul és még bőven van 15-20 éved jól élni.


De ha van félrerakott pénzed, esetleg párod, akivel közösen tudtok gyűjteni, akkor még könnyebb lehet.


De lehet csak én erőltetem ezt rád ennyire, és nem is akarsz ilyesmit, akkor bocsánatot kérek :D nem ismerlek

2021. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó ötlet lehet igen.
2021. jan. 5. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!