Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hosszabb szabadság után nem...

Hosszabb szabadság után nem rossz nektek visszamenni dolgozni?

Figyelt kérdés
Nekem az egész hetem szabi volt, holnap viszont meló. Eleve nem szeretem a vasárnapokat amiatt, hogy tudom másnap meló, de most még rosszabb. Ti hogy vagytok ezzel?
2014. nov. 2. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg őszi szünet volt, és én meg iskolába nem akarok menni :( :D

17/f

2014. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Amikor iskolás voltam én is ugyanezt éreztem. Most visszasírom az iskolát! :D
2014. nov. 2. 16:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bármikor rossz visszamenni dolgozni...:d
2014. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem pedig örülni kéne, hogy van hová visszamenni dolgozni. Magyarországon sajnos egyre nagyobb szónak számít, ha van valakinek munkahelye.
2014. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozni menni mindig rossz.Nekem is már a vasárnapomat tönkreteszi, hogy másnap munka és ezen gondolkozom.Egy szükséges rossz.Igen, jó hogy van munka, de csak a fizetés miatt, ami nem sok, szóval nem nagyon vigasztal.

Ne legyünk már álszentek, ki szeret dolgozni? legfeljebb az, akinek a munkája egyben a hobbija, de legtöbb embernek nagyon nem az!

azon gondolkozom, már el kellett volna jutnia az emberiségnek arra a szintre, hogy meló nélkül is meg tudjon élni.Bizonyára nem lehetetlen.Munka, iskola, mindenki utálja.De életünk nagy része rámegy.Az ember hülye, nem tud élni!

2014. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, szereted-e, amit csinálsz? Én szerencsére igen:) Úgyhogy általában nem rossz:) Sőt, egy hosszabb szünet után általában tele vagyok tervekkel:) De ma valahogy én is azt érzem, amit te:( - Lehet, hogy a közelgő tél az oka, nem tudom...
2014. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én az iskolát szerettem. Jó, nem a tanulás miatt, de jó volt barátokkal napi szinten találkozni, beszélgetni, és azért a tanulásba se haltam bele. Amit nem szerettem az a korai kelés, amit a mai napig nem szeretek.

Tényleg annak a jó, akinek a hobbija a munkája, de ilyen kevés van. Az sem hátrány, ha szereti a kollegáit az ember, netán még barátjának is nevezhet párat közülük. Én sajnos eléggé magányos vagyok a munkahelyemen, és sokat is utazom, ez sajnos nem segít, hogy jobban megszeressem.

Tudom, hogy örülnöm kell, hogy egyáltalán van munkám, és örülök is, de azon veszem észre magam, hogy sok más munkán gondolkodom, hogy vajon milyen lehet máshol dolgozni, mást csinálni... de csak azt tudom csinálni, amit tanultam, máshoz nem értek (közmunkás meg nyilván nem akarok lenni, bár ahhoz mindenki ért).

2014. nov. 2. 17:43
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, a tél is rossz hatással van a munkakedvemre :D Sokkal kevesebb kedvem van így, hogy hideg van, hamar sötét, semmi napfény :( Teljesen más dolgozni menni még ősz elején, vagy tavasszal... nyáron persze tiszta szenvedés, szívesebben lennék máshol :D
2014. nov. 2. 17:44
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is múlthéten szabin voltam,plussz előtte a 4 napos hétvége szóval kb 1,5 hetet voltam itthon. Holnap meló.Nincs kedvem :/


Alapjáraton szeretem ezt csinálni,csak nehezen rázódik vissza az ember :( :D

2014. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsére pont úgy vagyok a munkámmal, mint te a sulival voltál. Szeretek bejárni dolgozni, mert jófejek a kollégák, meg nem utolsósorban jó is vagyok abban, amit csinálok, elismerik a munkámat. Én suliba utáltam járni, mert ott viszont nem nagyon voltak barátaim. De dolgozni szinte mindig szívesen megyek. Persze van olyan, hogy vmi extra tartalmas szabadság ér éppen véget vasárnap este 8kor (mondjuk akkor érek haza nyaralásból), na olyankor jó lenne inkább még pár napot csak úgy lenni és nem bemenni, még otthon "kipihenni" a szabadságot.
2014. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!