Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan, hogy kerültéte...

Girlll3 kérdése:

Volt már olyan, hogy kerültétek egy kollégátokat?

Figyelt kérdés
Miért csináltátok? Nem volt közös beszédtéma vagy utáltátok valami miatt?

2021. jan. 5. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

A, Mert tetszett;

B, Mert közeledni szeretett volna barátilag, de én ezzel nem tudok mit kezdeni, így inkább távolságtartás végett bunkóztam vele.

2021. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Mert szerelmes lettem belé
2021. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es! És miket csináltál bunkózás címszó alatt?
2021. jan. 5. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:

1#: Egyszerűen barátkozni szeretett volna, miután elmondtam neki magamról egy fontos dolgot, amivel reméltem, hogy jobban megérti a viselkedésem mivoltját. Talán nem voltam/vagyok erre felkészülve, mert önállóan elboldogulok sok mindenben az életben, nem nagyon van szükségem barátra.

Mit csináltam? Amikor elkezdett beszélgetésbe elegyedni, kérdezgetni dolgokról, lepattintottam viszont kérdésekkel, érezhetően nem voltam vele szemben nyugodt, idegesen válaszoltam neki, volt, hogy méltatlankodtam, ilyenek.

2021. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan kolléganőm, aki nagyon junior volt és fogalmatlan, mindent tőlem kérdezett és annyira hátráltatott, hogy inkább átmentem meeting roomokba dolgozni, hogy kicsit szabadulnak tőle. Meg volt, hogy szeretett volna fesztiválra jönni velem és nem érezte, hogyha 40-60 órát együtt vagyunk egy héten szeretnék másokkal is időt tölteni. Ott csak annyit mondtam, hogy másik nap megyünk ki, hogy lerázzam.
2021. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én az összes kollégám kerültem kB. Nem vettem fel szemkontaktust, nem beszéltem hozzájuk csak ha muszáj (ekkor a szemükbe néztem), ha nem kérdeztek nem beszéltem.


Azért, mert nagyon primitívek és ertetlenek voltak számomra. Minél többet beszéltem volna, annal jobban kiforgatták volna a szavaimat. Bár én nagyon introvertált is vagyok.

2021. jan. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt. Semmilyen feladatot nem tudott egyedül megoldani, állandóan hülyeségeket kérdezett, és általánosságban is zavart a jelenléte, mert miatta nem tudtam a saját dolgaimra koncentrálni, illetve egyébként is folyamatosan azt kellett javítgatnom, amit ő elcseszett, vagy megcsinálni helyette, amit nem tudott.

Igyekeztem úgy beosztani a home office-t, hogy minél kevesebbszer kelljen együtt bent lennünk az irodában, de online is ugyanolyan idegesítő volt, márpedig a főnökök elvárták, hogy segítsek neki.

2021. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!