Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő volt a legtöbb...

Mennyi idő volt a legtöbb amíg nem dolgoztál?

Figyelt kérdés

Most másfél éve nem dolgozok, gyárba nem megyek 5 napot bírtam..


Fizikai munkára alkalmatlan mert dagadt és lassú vagyok végzettségem meg nincs mert buta vagyok és nem vettek fel egyetemre. :D dolgoztam futárkent meg targoncásként , de mint írtam lassú vagyok.


Más is járt így?


2021. jan. 6. 11:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
8 éve nem dolgozok. Viszont másból van pénzem, szóval nem haltam éhen, és eztán se fogok.
2021. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
9 hónapig kerestem állás miután leépítettek a COVID miatt.
2021. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
2 hónapig, ha nem számítjuk azt az időt, amit érettségi után töltöttem úgy odahaza, hogy "csak" távoktatásra jártam egyetemre.
2021. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Metionin ***** válasza:
70%
Az első 19 évem, addig ugyanis amit nyáron dolgoztam is, nem számították munkának, ha fizettek is érte, anyámnak adták oda a pénzt. 19 évesen egyetem mellett kezdtem a "saját" melót, mindenféle gyáraktól kezdve ügyfélszolin át nyomdákig dolgoztam vagy 12 helyen összesen, nagyrészt éjszaka. A leghosszabb idő amíg nem dolgoztam, 1-1 hónap volt amikor nyári egyetemen voltam külföldön, meg 2 hét a záróvizsgám előtt hogy tudjak tanulni, egyébként még betegen is melóztam mert muszáj volt.
2021. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Lassan 4 hónapja.

Sofőr munkán nem gondolkoztál?

Szépen lassan le is fogyhatnál ha szeretnél, vannak praktikák az interneten.

2021. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
2010-ben végeztem a sulival, akkoriban volt pár nap (max 1 hét), amíg nem találtam állást. Aztán fölvettek egy közeli gyárba, majdnem pontosan egy év múlva, pénteken felmondtam, hétfőn kezdtem az új helyen. Ott 5 évig voltam, dec. 23-án mentem utoljára, jan 6-án kezdtem az új helyen (közben volt a téliszünet). Ott 3 évig és két hónapig voltam, pénteken felmondtam, hétfőn kezdtem az új helyen.
2021. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
2 hét. Április 30.-án befejeztem aj egyik helyen a munkát, de már volt másik, ahol május közepén kezdtem.
2021. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
2 év, miután elküldtek a gyárból. Utána behívtak közmunkára.
2021. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
6 hónap covid miatt
2021. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Ki pontozta le a 8-asomat? A kérdésre válaszolok, akkor meg miért nem hasznos?
2021. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!