Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha ált iskolában dolgoztam és...

Ha ált iskolában dolgoztam és most visszamennék gyedről dolgozni évközben is visszavesznek vagy csak következő tanévtől lehet?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Vissza mehetsz. Viszont erről a főnököd bővebb információt tud adni. Hogy ha van kifejezetten helyettesítő tanár helyetted, tudni kell meddig szól a szerződése. Ha pedig alapvetően az iskola "alap" dolgozó vették át a helyed, könnyebb lehet a dolog. Bár az óra számok tekintetében nem. Keresd meg a főnököd.
2020. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen,holnap felhívom mindenképp, csak nagyon türelmetlen vagyok,gondoltam hátha tudja valaki.
2020. dec. 1. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincsmit! Én is elég türelmetlen vagyok, szóval teljesen megértelek. :) Sok sikert, kívánom hogy vissza tudj menni az tanév során!
2020. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A baj az h még nyáron úgy volt h nem megyek vissza mert úgyis szeretnénk még egy babát,(akkor a helyettesítőm szerződését gondolom meghosszabították)de nem jön a baba, azzal a huszonpárezer forinttal nem maradhatok itthon.
2020. dec. 1. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha mégsem sikerülne, vállalj korrepetálást onelin esetleg. Így otthon is tudsz maradni, és több is lesz kicsit a kereseted. Bár meg mondom őszintén, olyat még nem hallottam hogy a munkáltató ne engedett volna vissza bárkit gyedről. A babára meg lehet hogy rá stresszeltetek, mert hogy jönnie "kell". :/

De a korrepetálást nem tartom rossz ötletnek, főleg hogy az onlein oktatás azért elég nagy károkat okozott

Normális óradíj kell, valamint annyi pénzt be fektetni hogy hirdetni tudd magad esetleg, bár az iskolában biztos meg engednék hogy szórólapokat kapjanak a gyerekek erről a lehetőségről és haza vigyék megmutatni

Év közben annyi gyerek között úgy is nehéz a felzárkóztatás, ez meg egy jó lehetőség és jó esély lehetne

2020. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Alsós gyerekekről van szó,csak tanító vagyok, ők nem hiszem h tudnak így skypolva tanulni. és 2500ft/óránál itt nálunk,többet nem kérhetnék el. Meg ők most járnak suliba max munkaidő utan lehetne akkor meg napi 1 férne bele. Az is kevés sajnos
2020. dec. 1. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben lehet még örülnek is neked, nálunk vannak tanárok, akik betegség miatt kivetítőn vannak jelen, onnan dirigálnak, a gyerekek meg ülnek az osztályban, addig van, hogy pl a takarítónő felügyeli őket, azért helyette mégiscsak jobb lenne egy pedagógus. Nem is értem, mi értelme van ennek, ráadásul alsósoknál.
2020. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!