Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mcdonalds diákmunka tapasztalat?

Mcdonalds diákmunka tapasztalat?

Figyelt kérdés

Tavaly márciusba jelentkeztem diákmunkára és ma hívtak hogy ha még aktuális akkor szeretnének velem beszélgetni. Viszont én már nem kerestem munkát úgymond feladtam és szilveszteri körmöm van. M-es méret, fekete csillogos és kövekkel kivan rakva hogy 2021. Mivel ez egy étterem a műköröm nem éppen jó pont sajnos.. ilyenkir mit csináljak?

Esetleg aki tud bármit az ilyen beszélgetésekről az jó lenne mert még soha nem voltam. Hány órát kell dolgozni egy héten minimum?


2021. jan. 7. 23:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

Mi a fontosabb?

Műköröm,

állás?!?

Amint eldöntötted,máris választ kapsz a kérdésedre. :)

2021. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Írtam hogy nem számítottam a hívásra és nem tudom leszedetni mert nincs időpontom a körmösnél.
2021. jan. 7. 23:39
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
kérdező akkor szépen kérsz időpontot a körmösnél haladéktalanul ha fontos neked a munka vagy letöröd őket...szádba kell rágni?
2021. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%

amúgy tuti kamu

nem létezik hogy Tavaly márciusban jelentkeztél azt most hívnak 11 nap mulva...diákmunkára főleg...nincs ilyen

2021. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
11%
Ha igaz, akkor 2 nap alatt megkeresed a körmeid árát.
2021. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

meg ez idő alatt nem volt más munka ajánlat?

nem tudom elhinni hogy egy cég még hajlandó felhivni vkit aki 11 hónapja jelentkezett oda..ez rendes munkáknál szinte kizárt :D...olyan kamuszaga van vagy csak nekem lehetetlen?

2021. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

4-es de létezik, mert COVID van és nem kellenek diákok.

Én műkörömmel voltam állásinterjún és csak annyit mondtak, hogy kezdésre ne legyen, mondtam, hogy persze természetesen, de állásinterjú után még ilyen olyan orvos, tüdőszűrés és csak utána mehetsz (ha ez eddig még nincs meg). Egyébként se nyaklánc, se gyűrű, se smink, se fülbevaló, se óra, se műköröm, se karkötő semmi nem lehet rajtad csak a munkaruhád 😇. Sok sikert!

2021. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
1%

meg 11 hónapig simán elmehettél volna körmöshöz annak reményében hogy ghátha visszahivnak de nem inkább huztad halaszottad...komolyan ilyen fontos neked az a rohadt köröm?

én a helyedben simán letörtdelném és inkább a munkára koncentrálnék...te tuti az a tipikus pláza cica lehetsz akit jobban érdekelnek a sminkek, körmök és vásárlások mint a munka

2021. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
#8 vagyok megint nálunk heti min. 20 órát kell dolgozni, az már, ha csak hétvégén be is mész, akkor már megvan (péntek is hétvégének számít)
2021. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%
5, két nap alatt 20-30 ezret? :O Ha így fizet, akkor miért számít alja munkának és miért nem akar mindenki ott dolgozni?
2021. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!