Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekis diákmunka? Nehéz,...

Mekis diákmunka? Nehéz, megéri? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Lehetőségem lenne Mekiben diákmunkásként dolgozni, és kíváncsi lennék vélemyénekre, tapasztalatokra, hogy milyen hely is az.:)

Vagy a kecskeméti vagy a szolnoki, de inkább a szolnoki Mekibe mennék. Volt esetleg már ezekben valaki?

Előre is köszi a válaszokat!:)

18l



2016. aug. 31. 21:52
 1/2 anonim válasza:
100%

Attól függ melyik étteremben.

én az Óbudai mekiben dolgoztam,és nagyon szerettem.

Tény hogy pörgős,kemény meló de gyorsan el megy az idő,és szerintem nagyon jó tapasztalatszerzésnek, ugyanis konyhán a csapatmunkát, kasszában pedig a jófej,bunkó, illetve döntésképtelen emberekkel kell hogy szót érts.

az én kollégáim kb 75 százaléka diák volt,szerintem ez is pozitívum, nyilván itt is emberek dolgoznak.Nekik is van jó és rossz napjuk, itt is vannak nagyon jófej emberek,és sunyik is,viszont valószinűleg egyikük sem fog lenézni sok más emberrel ellentétben, csak azért mert próbálsz segíteni a szüleidnek illetve saját magadon azzal,hogy ISKOLA mellett dolgozol.

A fizu meg hát...kinek mi

Én anyámnak leadtam otthon havi 20 ezer forintot hogy segítsek a maradékot meg jól beosztottam

Diákként nettó 800 forintos órabérre számíts kb.

ami nagyon jó,viszont ha kiszámolod hogy heti 20 órát dolgozol,akkor aprónak fog tűnni.


Figyelj én azt mondom egy próbát megér, a lényeg az hogy ha valami konfliktus történik ne add fel és durcizz otthon hogy te többet nem jössz, ha a kollégáid is normálisak és te is éretten viselkedsz akkor bizonyos összetűzéseket le lehet rendezni kulturált emberek módjára, és ezek után még jobban szeretni fognak.


Ez a saját tapasztalatom,de ez tényleg olyan mintha azt mondanám hogy Meki = Kocsma

mármint mindenhol másmilyenek az ott dolgozók,itt ekkora, ott akkora a forgalom, és mindenhol másmilyenek a vendégek is :)


Bocs a helyesírási hibákért de hulla fáradt vagyok

2016. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:)
2016. nov. 15. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!