Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meki diákmunka. Vélemények,...

Meki diákmunka. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pénzre lenne szükségem, mert kell a pénz robogóra (+ jogsira, sisakra) mert a szüleim már nem sokáig tudják megoldani hogy minden nap suliba vigyenek. A nyári szünetben gondoltam a munkát, kb. 200.000 ft-ra lenne szükségem. (Csak 4 ütemű robogó jöhet szóba nekem, és az dob az áron) Kinek mi a tapasztalata, véleménye. Mennyi a fizu 2 hónap munka után, mennyire fárasztó? (Nem tudom hogy helyes kategóriába írtam-e, ezt találtam a legmegfelelőbbnek.)

2019. dec. 1. 12:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és hány éves kortól lehet menni? Tudtommal 16, megkérdeztem az ügyfélszolgálatot de nem válaszoltak.
2019. dec. 1. 12:35
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A mi városunkban idén 1200 Ft volt a diákmunkás alapórabér, ez jövőre legalább 1300 Ft lesz, amiből megkapsz 1100-at. Ha napi 8 órával számulunk, 2 hónap alatt kb. 340 órát dolgozol, tehát nálunk kb. 400 ezer forintot tudsz majd keresni (némi műszakpótlékkal is számolva), ráadásul ehetsz sok-sok hamburgert és krumplit. A munka pörgős (hajtani kell), ha nem vigyázol, könnyen megégeted magad, illetve a kassza egyesek számára stresszes lehet.
2019. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt hittem azért ennél kevesebbet lehet keresni. :D Én igazából a kasszás munkát szeretném lehetőleg elvállalni. (Mert sokak szerint, és szerintem is jól tudok kommunikálni.)
2019. dec. 1. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Elméletileg igaz, de gyakorlatilag nem valószínű, hogy egyből úgy kapsz állást, hogy mindennap be kell menned.


3 hónap alatt talán összejöhet a 200 ezer forint. Olyan meg ritkán van, hogy csak kasszás, főleg nem azzal kezdesz, mert az a legbonyolultabb és felelősségteljesebb munka.

2019. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nekem nem baj az sem.
2019. dec. 1. 15:15
 6/7 Ninja_vizsla12 válasza:
Kedves"anonim szeretném megkérdezni hogy hol dolgozol
2020. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Bocsi a késésért, jelenleg diák vagyok, nem dolgozom.
2020. jún. 7. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!