Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért váltogatna akárki most...

Miért váltogatna akárki most munkahelyet, amikor a gyári munkákon kívül kb 0 betöltetlen állás van? Miért nem jó az, ami van?

Figyelt kérdés
Jobb hónapokon át a segélyen tengődni, vagy remélni hogy próbaidő alatt nem rúgják ki? A munkahelyváltás várhatna még mindenkinek 1-2 évet. Tapasztalatok szerint amugy is inkább a munkavállaló hanyagsága, lustasága és nemtörődömsége jellemzően a felmondás oka, nem a "szemét" munkáltatóé.
2021. jan. 10. 10:18
1 2 3
 1/27 Girlll3 ***** válasza:
65%
Mert a gyári munka lélekölő, 3 műszakos, robotmunka, ami alig fizet. 3 műszakba meg belerokkansz.
2021. jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%

"apasztalatok szerint amugy is inkább a munkavállaló hanyagsága, lustasága és nemtörődömsége jellemzően a felmondás oka"


Én azért tervezek felmondani idén (=nem holnap, de idén) mert 20126 óta egy fillért nem emeltek a béremen. Én ezért fogok felmondani, mert olyan keveset kapok, hogy ennyiért már részállásban is adnak kb bárhol.

Akkor meg minek legyek itt főállásban. Ha már szarul keresek, legalább ne 8 órás munkával.

2021. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
2016 óta
2021. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan helyzetek kérdező hidd el, amikor egyszerűen nincs más választásod. Én júliusban váltottam, szerintem a pszichiatrian lennek, ha nem tettem volna meg, olyan mérgező volt az egész már. Gyomorgorccsel jártam be.


Így viszont nekem megerte a kockázat. De halistennek bevált nagyon is.

2021. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy a csaoat, a környezet tré, és a munkaadó nem fogkalkozik azzal, hogy a munkatársak egymással jó viszonyban dolgozzanak, ami megint gáz tud lenni.
2021. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

A fizetésemelés nem alapvető. Ha többet kell dolgoznod, akkor járhat.


A gyári munkát pedig sok ember kibírta már életében, többük vígan elél 90 éves korig is, mindenféle fizikai fájdalom nélkül.

2021. jan. 10. 10:27
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Na ja. meg az is gáz, ha valaki 2021-ben is annyit kap a munkahelyén mint amennyit 2016ban kapott, miközben a cégnél a többiek már 3x kaptak azóta emelést. Az is gáz!
2021. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%

"Ha többet kell dolgoznod, akkor járhat."


És akkor azok akik nálunk kaptak és semmivel se dolgoznak se többet se jobban akkor azok???

Azok mit tettek le az asztalra?


Sőt van olyan aki átment részállásba, de maradt a bére! Az miért éri meg a cégnek hogy 60% munkaidőt van benn, de maradt a 100% bére?

2021. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Felmondott egy beosztottad, vagy miért zavar, ha valaki most akar váltani?
2021. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm mondott fel, és most nem talál munkát. Mondtam neki, hogy minden munkahelyet meg kell becsülni, ne akarjon legközelebb váltani, amíg ilyen helyzet van.
2021. jan. 10. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!