Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki mivel foglalkozik? Pontosa...

Ki mivel foglalkozik? Pontosan mit kell csinálni ebben a munka körben,mik a feladatai? Hogyan tevődik össze a munkaidőd? Havi szinten hány órát dolgozol? Nehéz munka? Szereted?

Figyelt kérdés

Hogyan van a fizetésed egy hónapban? Havi fix,napi bér,óra bér,teljesítmény bér?

Mi a havi fizetésed?


Szép estét.



2021. jan. 10. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
A lábméretem és a főnök szeme színe nem kéne?
2021. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Raktáros vagyok. Semmi különös, árut kell mozgatnom fizikailag pakolni meg békával húzni raklapon. Takarítás is mi csináljuk. Sokszor fárasztó de nem vészes. Nem szeretem. Fizu se valami jó. 8 óra 1 nap munkaidő 5 nap egy héten. Hétvégén is kell dolgozni, 2 délelőtti műszakot 2 délutáni váltja majd 3 nap szabad. Most is dolgozom azért írogatok mert unalmas.
2021. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm szépen,az nem.

Nem kötelező válaszolni.

2021. jan. 10. 20:41
 4/13 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm,netto 200ft meg szokott lenni?

Kitartás.

2021. jan. 10. 20:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szoftvertesztelő vagyok (diák). A munkaidőm nem fix még, napi 20-40 órát vállalhatok egy héten, mostanában minél többet szoktam már, lassan szeretnék átmenni főállásba, de abban egyeztünk meg a főnökeimmel, hogy ha megszűnik a hallgatói jogviszonyom, majd akkor intézzük ezt, addig nekem és nekik is kedvezőbb a jelenlegi felállás. Általában előre szólnom kell, ha van nap, amikor nem leszek vagy ha lényegesen kevesebbet tudok csak dolgozni (például vizsgaidőszakban), ezt leszámítva viszont rugalmasak, általában a teljes munkaidősekkel együtt, 10 és este 6 között szoktam dolgozni, ha egész nap vagyok.


A feladataim egy része annyira nem tesztelés, felhasználói dokumentációkat (kvázi használati utasítás), oktatóanyagokat kell készíteni az adott termékhez, amit fejlesztünk, emellett tesztelek is, eleinte ez manuális tesztelés volt (gyakorlatilag felhasználóként szét kellett kapnom annyira a szoftvert, amennyire csak tudtam, leellenőrizni, hogy hova mit tudok beírni a tervezetthez képest, milyen opciókat enged, mi hogy működik rajta, mindezt az alapján, ahogy anno specifikálták, tehát ahogy meghatározták még a kezdetek kezdetén, hogy hogyan kell működnie, ha kész lesz). Mostanában ezt váltotta fel az automatizált tesztelés, ebben az esetben én csak a kódot írom, aminek eredményeként a gép csinálja helyettem ugyanezeket a lépéseket: meghatározom, hova kell kattintani, mit kell beírni, és ezután minek kell történnie (mindezt persze kódban).


Jelenleg 1600 nettó órabéren vagyok, ez a 8 órában végigdolgozott hónapjaimon 280 000 körül szokott lenni, havi kifizetéssel.


Nem nehéz a munka, sőt, nekem már elég monoton is, általában jóval kevesebb idő alatt be is fejezem, mint amennyit adnak rá, de ehhez képest nagyon jó bért kapok. Eredetileg fejlesztéssel akartam foglalkozni, ez csak átmeneti lehetőség volt a szakmához közel. Az egyetlen ok, amiért maradtam, az az, hogy viszonylag kevés a feladatom és tudok mellette tanulni, ami azért egyetemistaként nem hátrány még. Egyelőre nem mertem boncolgatni ezt a témát a vezetőségnél (tudják egyébként, hogy ez a tervem, így is vettek fel), mert most nem hiányzik, hogy terheljenek a tanulás mellé a munkahelyemen is. De idővel, ha majd teljes mértékben a munkára tudok figyelni, biztosan más feladat után nézek (preferáltan cégen belül, de ha nem megy, akkor máshol).

2021. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#4kb annyi 250 néha több ha vállalok túlórát. Sajnos az albi majdnem a felét elviszi
2021. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm,sokat kellet ehez tanulnod?


6#Köszönöm,majd lesz jobb is,képzed magadat te is.

2021. jan. 10. 20:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Az első egyetemi félévem végén vettek fel szóval túl sok alapom nem volt. Viszont kaptam egy mentort, aki pár hónap alatt megtanította a tetemes részét a munkának. :) Annyira tehát nem volt vészes beletanulni, inkább az tette azzá, hogy mellette az egyetemen is teljesíteni kellett.
2021. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, #7-et akartam írni :)
2021. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8-9

Semmi gond,értem, köszönöm. 🙂

2021. jan. 10. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!