Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezeljek egy ilyen...

Hogyan kezeljek egy ilyen kollégát?

Figyelt kérdés
Szóval, adott egy ember akivel kénytelen vagyok együtt dolgozni és levegőt szívni vele. Ellenszenvesen és utálkozva fogok írni róla, mert tett is érte rendesen. Az illető egy alkesz-drog-nárcisz-bűnöző, aki különféle alvilági emberektől kért kölcsön pénzt és haverkodott azokkal, és mindenkiről mindent tudni akar hirtelen. Rendkívül irritáló személyiség, annyira turkálós és manipulatív egyszerre hogy hihetetlen: az illető mindenféle képpen az ember kedvében akár járni, hogy hirtelen mindenben ugyanolyan tulajdonságunk van, ha meghallja vagy megtudja hogy mit szeretek és mit nem. Természetesen kinézete olyan, hogy a drogok és az ital által már a hatodikos gyerek fizikumra süllyedt le, agyilag meg nem is tudom. Már jött nekem olyan ajánlatokkal, hogy menjek Németországba a kínaiba dolgozni, Hollandia, meg elég érdekes és gyanús munka ajánlatokkal - de persze ő nem tud menni és élni ilyen nagyszerű ajánlatokkal,ezért ajánlja nekem. Pár hónapja a kollégám, és sajna nem úgy néz ki, hogy váltani tudnék, de már unom kegyetlenül. Ha minden igaz róla, hogy tartozik az alvilágiaknak, akkor hogy hogy nem nyirták ki? Az illetővel nem tudok semmilyen féle fajta empátiát érezni,mert ez az ember egyszerűen olyan amilyen, és próbálok vele udvarias maradni a végsőkig, egyébként ő férfi és én is férfi vagyok 30 és 40 között. Köszönöm a segítséget előre is!

2021. jan. 11. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen munkakörben dolgoztok?
2021. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélj feleteseddel, hogy helyezzék el mellőled.
2021. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Segédmunkás vagyok egy építkezésen, sajnos. Bevállaltam, mert kell a pénz. Nem fogják áthelyezni.
2021. jan. 11. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld kerülni. Csak annyit beszélj vele ami a munka miatt fontos. Azt is inkább röviden, tömören. Ha tudsz csak tárgyilagos hangon.

Ne válaszolj a magán jellegű kérdésekre.

Ha csak oda megy szövegelni, fordíts hátat és sétálj arrébb.

2021. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!