Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire nehéz jól fizetett...

Mennyire nehéz jól fizetett fodrásznak lenni manapság?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozom azon, hogy lennék fodrász, de tartok tőle, hogy nem lenne kifizetődő. Nem saját szalont szeretnék..

2021. jan. 14. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ha jól dolgozol akkor nem keresel rosszul de azért nem ebből fogsz meggazdagodni,mert rengeteg jobbnál jobb fodrász van országszerte.Kialakult vendégkörrel a legjobb
2021. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy nekem műkörmös szakmám van,de nem jutottam vele semmire mert annyian vannak hogy én mint kezdő nem jutottam volna előre.
2021. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fodrásznak egyéni vállalkozóként éri meg lenni. Ehhez kapcsolati és anyagi tőke szükséges. Az eleje nehéz, de ha már van egy kialakult vendégkör, nagyon jól lehet keresni.
2021. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nehéz. Egyrészt jó szakembernek kell lenni és az aktuális trendek mellett ismerned kell a különböző termékeket és technikákat, amik folyamatosan változnak - mindezt nem fogod a képzés során elsajátítani, nagyon sok gyakorlásra van szükség és ez tipikusan olyan szakma, ami folyamatos fejlődést igényel. Az is idő, hogy kialakítsd a vendégköröd és legyen egy általános jó hírneved. Valamint hacsak nem alkalmazottként szeretnél dolgozni, akkor pénzre is jócskán szükség van, ami az elején még nem fog rögtön megtérülni.
2021. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!