Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak egy meleg...

Mit csináljak egy meleg disszpécserrel? többi lent

Figyelt kérdés
van egy munkahelyem pizza futi vagyok van egy meleg disszpécser és mikor hív olyan szinten nyávog és nem értem mit mond már sík ideg vagyok hogy mit akar főnök kis kedvence rokona nem zavar hogy nyávog de nem értem sokszor hogy mit mond mit akar munka ügybe nem szeretném megbántani ezért nem szólok neki érte de az összes férfi futár kerüli a társaságát meg a beszélgetést vele, de néha sajnos muszáj de nagyon nyávog és nem érteni mit akar hiába kérdezem vissza többször is.

#meleg #munka #Debrecen #futár #diszpécser #Telefon Homosexuális
2021. jan. 15. 21:56
1 2
 11/13 bárándi válasza:
86%
Szólj a főnöködnek hogy cserélje le a diszpécsert! (Lehet hogy egyszer az üzletetek látja kárát ha sokáig kell hallgatnotok ezt a "nyávogást".)
2021. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Szerintem is a fonokkel kellene valahogy ezt megbeszelni, akar ugy, hogy tobben mentek hozza a problemaval. Csak valahogy tenyleg szepen, finoman, hogy aztan nehogy visszausson az egesz
2021. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, jó példa vagy a "nem akarásnak nyögés a vége" jelenségnek. Te fejben eldöntötted, hogy utálod azt a diszpécsert, mert meleg. Ritka, szánalmas és gyerekes vagy, hogy ennél nincs jobb dolgod az életben. Akkor én is álljak neki és bunkózzak a "Donald kacsa" hangú kollégával, mert "elviselhetetlen" és ennyi önuralmat nem lehet egy felnőttöl elvárni?
2021. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!