Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hosszú ideje nem aludtam és...

Hosszú ideje nem aludtam és ideges vagyok nyugtató nem hozza rendbe?

Figyelt kérdés
Régóta fent vagyok kb 86 órája és nem tudok aludni nyugtatóra ittam most először és lázas is vagyok,meg megterhelő nagyon a munkám még fiatal vagyok de úgy érzem kezdek elveszíteni a relatívtás dolgot pszihologus is jártam anno de csak nyugtató meg kedv javítótt írt fel amitől teljesen zombi lettem nem is szedem szerencsére azóta elvett valamit belőlem a pörgös gondolkodásom már évek óta mondom de csak legyintenek mit csináljak hogy aludni tudjak? sík ideg vagyok rengeteg dolog miatt
2021. jan. 15. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy túlfáradtál. Minél jobban akar az ember aludni, annál kevésbé sikerül.

Csak feküdj le és pihenj. Olvass vagy nézz valami filmet ami megnyugtat és csak pihenj, lazits, aztán majd egyszercsak elalszol.

2021. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyugtatók, illetve egyéb altató szerek nem igazán jók. Az a gond ezekkel, hogy az ember egyszer használja, akkor fogja legközelebb is, majd megint és egy idő után megszokottá válik, hogy ezzel alszik el. Magyarul függőséget okozhat.

Én is azt tanácsolom, hogy próbálj pihenni és előbb-utóbb úgyis elalszol természetes úton is. Ne stresszelj rá.

2021. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg Lázas is vagyok úgy érzem nincs itthol lázmérő de érzem
2021. jan. 15. 23:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy lázas vagy, nem lehet, hogy az álmosságtól érzed úgy?


Mik a tünetek amiből azt következtetted ki, hogy lázas vagy?

2021. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Futár vagyok voltam kórháznál ott 39fokot mértek, illetve reggel én is 37.6 mértem lázmérővel most meg este olyan vagyok agyilag mint aki alkoholizált
2021. jan. 15. 23:39
 6/9 A kérdező kommentje:
De délután meg 36.9 volt
2021. jan. 15. 23:40
 7/9 anonim ***** válasza:

És nem küldtek haza a kórháztól?

Minek mentél lázasan dolgozni?


Nem igazán áll össze a kép, hogy mi történt veled itt az elmúlt 86 órában de szerintem ne erőltesd. Vegyél be egy lázcsillapítót, ha úgy érzed lázas vagy és feküdj le.


Bár 86 óra elég húzós, ha igaz amit írsz és nem kamukérdés akkor nem értem mit keresel még itt a gyakorin.

2021. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam még aludni, azért voltam lázas mert futottam mint a birka a címre és 200méterre raktam le a kocsit másrészt lassan alszom köszi, de nincs íz és más érzéki próblémám
2021. jan. 16. 00:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez most nem fog segíteni, de ha rendszeres az alvás problémát, nekem vannak ismerőseim, akik mulungu kérget főznek és az használ.


Amúgy esetleg azt próbáld, hogy lefekszel és hagysz egy nagyon kicsi fény égve. Ez azért jó, mert tudsz kívülre figyelni és az megnyugtat. Az a rossz as sötétben, hogy nem belül vannak a gondolataid a testi érzeteidre figyelsz. Hasonló módon jó lehet az is ha hallgatsz valami hangos könyvet pl.

[link]


Még egy dolog. Próbáld meg a légzésed lassítani.

2021. jan. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!