Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha rosszul érzem...

Mit tegyek, ha rosszul érzem magam a kötelező coachingtól?

Figyelt kérdés

Múlt évben "felajánlotta" a főnököm a coaching lehetőségét, de vissza nem utasítható módon.

Havonta egyszer van, most csütörtökön volt, és azóta is szarul érzem magam, rágódom rajta, és nem tudom elengedni. Nem érzem, hogy bármit használna, csak napokig forgok rajta.

Valakinek valami tipp?


2021. jan. 17. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyenen. Vedd figyelembe, hogy A? addig sem kell bent lenned; B, most ha nem is, de később értékelni fogod ezt a lehetőséget. Igyekezz figyelni az ottlétedkor. Bár ez az egész függ a coach-ot adótól is. Megj.: én is coach vagyok:).
2021. jan. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ilyenkor egyedül vagyok. És csak cájkálunk a lelkivilágomban 1 órát, aztán szól, hogy idő van. Aztán legközelebb nem emlékszik semmire, amikről beszéltem és ugyanazokat kérdezi meg.
2021. jan. 18. 07:21
 3/3 anonim ***** válasza:

A coaching egy intim dolog, amit kötelezően nem szabadna elrendelni, hiszen ahhoz mindkét fél beleegyezése szükséges.

Vélhetően ez a rossz érzéseid fő oka.


Nem tudom, mi lehet a megoldás, ha egyszer kötelező, mert valószínűleg végig védekező állásban vagy, és nem szívesen teríted ki neki a lapjaidat.

2021. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!