Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Értekezletekre való meg nem...

Értekezletekre való meg nem hívás a kirúgás előszobája?

Figyelt kérdés

Ha nálunk értekezlet van, az mindenkinek kötelező A-Z-ig adott munkakörben. Nincs olyan hogy csak ennek meg csak annak, hanem mindenkinek. Portás gondnoknak nyilván nem.

Ha valaki mégsem megy, elkésik, abból balhék szoktak lenni.

Velem meg az utóbbi 2 hónapban több alkalommal is megjátszották, hogy értekezletről nem szóltak így értelemszerűen ott se voltam és érdekes módon ezért nem kaptam lecseszést.

Máskor a fejemet leszedték volna, most nem szólnak, nem megyek, és ezért se szólnak.

Mindezt úgy hogy mindenki ott van, csak én nem (munkaidőn kívül vannak ezek többnyire).


Akkor ez már a kirúgás előszobája? Nem igénylik hogy ott legyek, nem számít hallom-e ami elhangzik-nyilván azért mert hamarosan kirúgnak és már semmi jelentősége semminek?


2021. jan. 18. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is gyanús lenne, de persze te tudod, mennyit ér a munkád.
2021. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szellemi munkakör,de nem olyan spéci hogy ne lenne bármikor új ember rá.
2021. jan. 18. 10:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Na de persze ez az egész cégre igaz, itt nincs egy olyan se aki helyére ne lenne 1 hét alatt új ember.
2021. jan. 18. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy munkahelyem, ahol a főnökkel volt egy összeveszésem azon, hogy a túlórákat mindig az utolsó pillanatban jelenti be. Utána feltűnt, hogy engem már meg se kérdez, hogy tudnék-e maradni, csak a többieket. És helyes volt a megérzésem, a szerződésem lejártával nem hosszabbított meg.
2021. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá a főnöknél, abból legalább látja hogy érdekel. Mondd meg, hogy nem jutott el hozzád az info időben, hogy értekezlet lesz. Lehet, valakik direkt nem szólnak,aztán úgy van beállítva hogy leszarod.
2021. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Kérdezz rá a főnöknél, abból legalább látja hogy érdekel"


Nem kérdezek rá mert

a) ő az aki szólna

b) és ő az aki lecseszne ha nem megyek


miért kérdezzek rá? tudja az hogy nem szól, és azt is tudjuk miért nem szól.

2021. jan. 18. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!