Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan birjam ki a 8 órát a...

RekaFeher kérdése:

Hogyan birjam ki a 8 órát a munkába?

Figyelt kérdés

egyszerűen már ha rá gondolok rosszul vagyok. cukrászdában dolgozok, és bizony ott addig dolgozok még van munka. 8-10-12 mikor- hogy. és már ki vagyok tőle, mindennap leszakad a hátam a lábam, egyszer van 10 p szünet, én dohányzom is ezért is rossz. semmi magánéletem nincsen, mert mire haza érek kidőlök ha mondjuk 6-16végzek, akkor még a haza út 1 óra szóval így is 5-30kor a buszon vagyok, haza felé pedig 17 orára érek haza. szóval semmi erőm nincsen már.

pánikbeteg vagyok, vérnyomáscsökkentőket szedek és már lelkileg nem bírom. a munkahelyen csak csicskáztatnak, flegmák. egy barátnőm van aki néha hóba ott van, de az ritka. senkivel nem tudok beszélgetni. akik ott vannak, ők pedig olyan fars emberek, és lehetetlen elkerülni őket szinte a fenekemben vannak az üzemben. 6 napot dolgozom a héten.



2021. jan. 19. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress más munkát, ami nem ilyen.
2021. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valts munkat, mas megoldas itt nincs. Vagy ha jol megfizetik es kell a penz, akkor turheted tovabb, de jobb nem lesz a komforterzeted.
2021. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem fizetnek jól, sajnos. máshová nem nagyon tudok menni. ez a szakmám.
2021. jan. 19. 23:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik helyet, mivel szeretnél foglalkozni? Mit csinálnál szívesen?
2021. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lehetosegek is, amihez nem kell kulon szakma.
2021. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Más cukrászda? Még ha kicsit messzebb van, lehet jobbak a körülmények.
2021. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?
2021. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezd el tervezni a saját helyedet. És ellesni minél többet az ottani fortélyokból, hogy hogyan kell működtetni egy ilyen helyet.


Meg amúgy tényleg el kezdhetsz keresni másik cukrászdát is és ott az interjún már el tudod mondani, hogy mi fontos neked. Legyenek pihenők, ne legyen rendszeres a túlóra pl.


Meg amúgy a covid után lehet jobb lehetőségeid lesznek.

2021. jan. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, átérzem.

Ugyanígy voltam, ekkor váltottam helyet.


Esetleg más munka? Ha van érettségid irodai munkára betudsz kerülni.

2021. jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azonnal váltás! Sajnos, én is hasonló helyzetben vagyok. Jelenleg táppénzen, mivel pánikbeteg lettem. Ennyit NEM ér meg!
2021. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!