Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha novemberben (azóta nincs...

Ha novemberben (azóta nincs munkám) rászorultsági alapon megkaptam a TB-t 1 évre, de nem vagyok bejelentve a munkaügyibe abból lehet gond?

Figyelt kérdés
Vagy minél hamarabb menjek be és jelentsem be magam? Visszamenőlegesen lehetséges ez?

2021. jan. 20. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A TB segély és munkanélküli bejelentettség teljesen különböző dolog. Nekem sajnos 2x is kellett TB segély, viszont nem jelentettem be munkanélkülibe magam mert nem kellett az a segítség. Ha neked sem szükséges, akkor semmi gond, a TB segély nem függ attól
2021. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy be legyél jelentve. Én sem vagyok, mert semmi értelme. Amikor be voltam, semmilyen állást nem ajánlottak, de különféle hülyeségek miatt be kellett járkálni.
2021. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen, igen nekem sincs sok értelme, lóf@xt se segítenek, de cserébe semmi pénzbeli támogatást se kapok, mert pályakezdő vagyok és nem dolgoztam még 1 évet egyhuzamban.
2021. jan. 20. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem akkor vesztettek el, amikor lehetőség nyílt angol képzésre. Gondoltam, ha már munkát nem adnak, legalább megszerezhetem a középfokú nyelvvizsgát (csak alapfokúm van). De egyrészt felmérőt kellett előtte írnunk, másrészt közölték, hogy nem csak annak az eredményétől függ, kit választanak ki. Na már ez is furcsa volt. Végül csak annyit közöltek, hogy nem sikerült. Megnézni nem lehetett. Na, azóta nem is voltam a központba, és kikerültem a nyilvántartásból, ami nekik persze jó, mert a statisztika szerint eggyel kevesebb a munkanélküli.
2021. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!