Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretnék egy teljes kezes...

Szeretnék egy teljes kezes tetoválást, de nem tudom mik azok a szakmák, ahol ezt nem nézik jó szemmel. Vannak ilyenek? Ha rendőrnek állnék, gond lenne?

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Minek akarsz? Ez a tetoválás őrület, semmi más csak egy hülye múló divat, ami örökre megmarad. Pár év múlva meg már nem is lesz trendi.


Múló divat, olyan mint a fradistaság.

2019. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Rendőrnek úgyse vesznek fel. Kihalásos alapon lehet bekerülni (legalábbis manapság)szóval ilyen szempontból tökmindegy. ;)
2019. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Kihalásos alapon megy? Miről beszélsz te? Akkora az állományhiány, boldog-boldogtalant felvesznek!
2019. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Te már csak tudod a 24 százalékoddal mi?? XD
2019. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Én is úgy todom, hogy a rendvédelmi szerveknél, tűzoltóságnál nagy az emberhiány.

Amúgy irodai poziknál ez tuti hátrány, rendőrnél nem tudom.

2019. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#2: Kihalásos alapon?

A barátom rendőr. Annyian leszereltek, hogy szabira nem tud eljönni, olyan kevesen maradtak. Pont, hogy örülnének neki ha lenne ott sok új ember, mert így csak egy szenvedés.

A főnököm tűzoltó... ugyanez a helyzet ott is. Emberhiány.

Azt írtam, amit mesélnek nekem( és nyilván nem hazudnak mert mi értelme lenne) mielőtt leszólnál.

N

2019. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedves első! Ezt az információt te mégis honnan veszed, ha szabad kérdeznem. Miből gondolod, hogy ez csak egy múló divat. lassan több, mint egy évszázada annak, hogy a tetoválás igen elterjedt és ez folyamatosan csak gyarapodik. Sőt kétezer éves múmiákon is felfedezhetőek voltak a korai tetoválások. Azt se, tudod miről beszélsz.
2019. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Az utóbbi 4-5 évben lett ekkora divat. Előtte nem volt az. Mint ahogy a pearcing se divat már, szinte senkinek sincs. Kb. 10 éve meg még hatalmas divat volt.
2019. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!