Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pontosan mi a feladata egy...

Pontosan mi a feladata egy spar-lidl-aldi-auchan árufeltöltőnek/raktárosnak? Hogyan zajlik a feltöltés menete? Milyen dokumentációk kellenek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Sparban, Lidlben, és Aldiban ritka az árufeltöltő, inkább pénztárosok vannak, akik árut is töltenek. Intersparban vannak teljes állású arufeltoltok
2021. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kimondott árufeltöltő a nagyon nagy üzletekben van, azon kívül a pénztárosokkal csináltatják azt is. Spórolás....

A dolgod az, hogy mikor bejön a kamion lepakolsz róla, elpakolod a raktárban, majd kint az üzlettérben is kipakolod a cuccot, a szemetet visszaviszed stb. és írod a leltárt.

Én éjszakaiba voltam raktáros, szerettem, mert nem voltak akkor vevők, de sajnos messze volt és ott kellett hagynom + az autó fenntartása miatt nem volt olyan jó a fizetés se.

2021. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb egyszerre pénztárosnak és árufeltöltőnek lenni
2021. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!