Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen telefont feltölten...

Munkahelyen telefont feltölteni mennyire elfogadott?

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy foglalkozik valaki azzal, hog bedugod a konnektorba a töltőt, majd csatlakoztatod a telefont a töltőre, hogy töltődjön.

Ez a kérdés hogy merült fel benned?

2019. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Irodákat takarítok. Szinte nincs olyan asztal, ahol ne figyelne az elosztóban egy töltő.
2019. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az irodaházakban a bérlők a legtöbb esetben általányt fizetnek és cserébe annyi áramot használnak amennyit csak akarnak, így nem fogja őket érdekelni, hogy mit töltesz.
2019. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyira elfogadott, mint munkahelyen kakilni, pisilni. Ha szükséges, akkor megteszed.
2019. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan helyen ahova azért nem illik (igazából tilos) bevinni a telefont, mint pl gyártási terület, ott azért ne.
2019. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hallottam olyan "kisvállalkozóról",aki egyébként Porsche Cayennel járt, de rászólt a dolgozókra, hogy "telefont otthon töltsünk már!" de nem hiszem h ez a jellemző.
2019. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem egy vezeték nélküli töltő van a _számítógépemre_ dugva.

Amikor ott ülök a gép előtt, rádobom a telót.

Ez mitől lenne probléma??????


Ha elvárás hogy fullban elérhető legyek, akkor ennek nem kellene problémát okoznia.


A kollégák táblagépen kötelesek __KÖTELESEK__ a dolgaikat intézni, úgyhogy a pihenő helyiségben és abban a helyiségben ahova bejárnak melegedni, ügyezni, dolgozni, ... ott hosszabbítókat helyeztem al, hogy tudják tölteni a vágódeszkáikat.

Ha van olyan főnök aki ezt zokon veszi, hát akkor annak bizony a jó k...... :))))

2019. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem szólnak érte, sőt. Mondják, akik bent ülnek, tedd csak le az irodába nyugodtan, van töltő. :D
2019. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha hiszitek ha nem nekünk már sokadik alkalommal tették szóvá hogy otthon kéne tölteni és nem céges árammal.... mivel agyhalottakkal nem állok le így nem töltöm amúgy is felmondok 1-2 hónap úgyhogy szarják össze magukat a céges árammal



vettem egy power bankot arról töltöm

2019. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem még olyan cégnél sem szabad, hogy probléma legyen, ahol egyébként szigorú számítógéphasználati rend, és teljes magáncélú internet és wifitilalom van.
2020. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!