Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kijött az ajtó, mit csináljak?

Kijött az ajtó, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen olyan az ajtó, hogy ahogy kinyitom, van egy pont ahol akad és súrolja a földet. Ezért mindig annyira nyitom ki, hogy azt pontot ne erje, így elkerülve azt hogy fölsértse a padlót. Viszont most véletlenül túlhúztam azon a ponton, és hogy kora reggel ne csapjak zajt, gondoltam kicsit megemelem. Csakhogy annyira megemeltem, hogy alul kijött a tokból. És nem tudom visszarakni. Egyedül vagyok, a többiek csak 8 órára jönnek, és nem akarom hogy meglássák és azon röhögjenek milyen bena vagyok. Plusz a főnök lehet mérges is lenne, hogy tönkretettem a berendezést. Új vagyok itt, és nem akarok ezzel nyitni. Kétségbe vagyok esve, már sírtam is. Ha szólok valakinek, biztos hírét viszik és megtudja a főnök is. Nem tudom mit szólna. Mit csináljak, hogy tegyem vissza az ajtót? Tudna valakinsegíteni?

L/24



2021. jan. 22. 06:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit későn írok, de:


Nincs gáz, mert nem történt semmi (szimplán leemelted az ajtót, nem törted be vagy ilyesmi) és a padlót akartad védeni.

2021. jan. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A főnök fia jött meg legelőször, szóltam is neki, hogy ez van, tudna-e segíteni. Csak nevetett, nem mondott semmit, de egyből kikapta, és visszarakta. Azt mondta azt hitte valami nagyobb baj van, úgy meg voltam ijedve. A lényeg hogy az ajtó most már jó.
2021. jan. 22. 08:01
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
"...és hogy kora reggel ne csapjak zajt, gondoltam kicsit megemelem. Csakhogy annyira megemeltem,..." Tudtad, hogy kora reggel egyedül vagy, miért kellett megemelned?
2021. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
27%

Kedves 14. Nem a Kérdező törölte a válaszod (ő csak jelezte) hanem a modik. Ha szerintük szabálysértő az üzid, akkor felesleges újra kiírni.


Amúgy meg a Kérdező eléggé szorongó alkatnak tűnik, pláne az új helyen. Nem feltétlenül nem azért akart zajt csapni, mert zavarhat másokat, hanem mert az aggódó embert nagyon zavarja, ha hangos zajt csap ott, ahol nem kéne. Függetlenül attól, hogy épp nincs ott senki. Pszichológia. Én is így vagyok vele.


Az is lehet, hogy a saját csoportját/osztályát értve volt egyedül, de az épületben voltak mások, akiktől nem mert segítséget kérni, de lebukni sem akart.


Több magyarázat is van rá, kekeckedés helyett inkább maradj csendben.

2021. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%

Nekem is gyanus a tortenet. Szedtem le mar par ajtot, es tettem is vissza egyedul. Es ezert nem tudom elkepzelni, hogy valaki csak ugy nyitas kozben leemeli az ajtot a pantrol. Legfeljebb ugy, ha az a pant, mar szinte le van szakadva, es nyekli nyaklik minden iranyba.


De az meg kulonosen nevetseges, hogy egy ilyen semmitmondo rohejes kerdesnel meg cenzuraznak es torolnek valaszokat.

Gyanitom, hogy ez mar az uj amerikai elnok hatasa, es meg durvabb lesz a liberalis velemenydiktatura, es cenzura.

2021. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Így van, a gyár többi részén voltak dolgozók, viszont ahol én vagyok, az irodáknál, itt rajtam kívül 8-ra jár mindenki. Írtam, hogy azért nem akarok segítséget hívni, mert akkor szétkürtölik és ez lesz a téma egész délelőtt. Ezért akartam megoldani magam, de végül nem tudtam, így mégis szólnom kellett valakinek.
2021. jan. 22. 08:53
 17/21 anonim ***** válasza:
36%

Milyen elnök? Ez egy magyar fórum! Az elnöknek semmi köze hozzá!


"Szedtem már le pár ajtót..."


Igen? Pompás. A Kérdező meg nyilván nem, így ez irreleváns.


A Kérdező egy fiatal lány, aki egy kicsit bepánikolt. Én se tudtam volna visszatenni az ajtót, mert ha rajtam múlik, simán kiemeltem volna az egészet véletlenül, és még el is ejtettem volna. Kösz nem, inkább megvárnám, míg valaki tapasztaltabb segít benne.


A kérdés lehet, hogy röhejes neked, de a Kérdező komolyan megijedt, és segítséget kért. Ha nem tudsz értelmeset mondani, akkor csend.

2021. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
22%

14-es vagyok

Egy ajtót a sarokvasáról leemelni úgy, hogy csak a kilincset fogom.... szerintem még Fekete Lászlótól is szép teljesítmény lenne. Hamarabb megadja magát a kilincs, mint hogy az ajtó lejöjjön a sarokvasról.

Akár modi volt, aki törölt, akár más valaki töröltette, és pontoz le, először próbálja ki! Üdv.

2021. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült kidönteni egy ajtót gimnáziumban. Az egyik osztálytársam állt az ajtó mellett és beszélgetett valakivel, szóltam neki, de észre sem vett, én azt hittem direkt csinálja (szivatott már meg), ezért úgy próbáltam kinyitni az ajtót, hogy félre lököm. Ez túl jól sikerült, mert ki is jött a sarkából, szerencsére megfogták, én meg megszöktem 🤣 Nem lett semmi végül, mert mindent tagadtam, mivel én kint voltam ő bent, nem látták, hogy én voltam. Ki volt a tettesre meg azt mondtam, hogy "Ő a hibás! (mármint a félre nem állni hajlandó), láttam kintről, ahogy magára húzza az ajtót, csak azért szaladtam el, hogy keressek valakit, aki visszateszi, aztán hallottam a tanárnő hangját, így, gondoltam ön intezkedik és látta hogy mi történik, így nem avatkoztam bele." Magyarázkodott, hogy valaki biztos kintről rásegített, de a tanár nem hitt neki, rám meg senki nem gyanakodott, pedig én voltam a ludas. Kapott ártatlanul egy osztályfőnökit, én még egy dicséretet, mert szándékomban állt segíteni 🤣
2021. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Na nap végére már mindenki tud róla... az étkezőben úgy fogadtak, hogy “hallom sikerült kiszedni az ajtót”, de azt mondták jót nevettek legalább, mert én vagyok az utolsó akiből kinéznék, hogy egy ajtót leszed. Meg a főnököm is úgy jött be, hogy “ajtóval minden rendben?”, tudtam hogy akkor ő is biztos hallott az esetről. Meg mindenki azt kérdezgette, hogy hogy bírtam kiszedni??? De így hogy mindenki elpoénkodta, a végén már én is nevettem rajta.
2021. jan. 22. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!