Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az mit jelent, hogy felfelé...

Az mit jelent, hogy felfelé nyal, lefelé tapos, oldalra könyököl?

Figyelt kérdés
A felfelét ertem. A többit higyan csinálják? Tudtok példát is?
2021. jan. 27. 04:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A főnöknek nyalizik, a beosztottakat szivatja.
2021. jan. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyan szivat, mit csinál? Aki könyököl, mit csinál?
2021. jan. 27. 05:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felettesének hízeleg, beosztottjával szemétkedik, a könyöklés meg helyezkedést jelent. Egyenrangú kollégái között próbál jobb pozíciót, előnyöket elérni. Dúródik, helyezkedik, ügyeskedik.
2021. jan. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Én ügyfélszolgálatos voltam (vízügynél)

3 hónap múlva a csopvez jött es figyelte a munkám.

A fogyasztókat illetve amit szeretnének már kérdezés nélkül el tudtam látni, azaz önállóan dolgoztam.

Ahogy ezt látta a kollega, hogy elégedettek a munkavégzésemmel, a csopvez előtt direkt odajött hozzám és egy plusz szórolapot nyomott az ügyfelem kezébe amin szintén szerepel az a tájékoztatás, amit elmondtam, hogy azt lássa a csopvez, hogy még mindig segítségre szorulok a kiszolgálásban.

Ezt szépen nyugtázták és kiment a vezető és próbaidő után nem hosszabbítottak...

2021. jan. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
*ezt jelenti a könyöklés, hogy "lenyom"
2021. jan. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha van munkahelyed akkor tudnod kellene minden munkahelyen vannak ilyen alkalmazottak .
2021. jan. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kíméletlen, célvezérelt törtető módon viselkedik (valaki).

Bárkin keresztül gázol és semmitől sem riad vissza annak érdekében, hogy "sikeres" lehessen az életben.

2021. jan. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Felfelé vezet a karrierben az út, ezért a főnökség felé nyal, amit a főnök mond az egyből úgy van, mosolyogva néz rá, minden kiosztott feladatot megcsinál neki.


Lefelé tapos, a kollégáit kibeszéli, az újakkal szemben bunkó, segítségre ne számíts, sőt, amit te mondasz, arra forgatja a szemeit, flegma stílust enged meg magának.


Oldalra könyököl: rivalizál azokkal, akik KONKURENCIÁT jelentenek neki, vagy akár árulkodik róluk a főnöknek, hogy a végén őt léptessék elő.

2021. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!