Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok erről a "jótékon...

Mit gondoltok erről a "jótékonykodásról" Jászberényben? Szerintetek nem ordenáré szánalmas?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=sDrPLRoevBg


Csak én tartom pofátlanul cinikusnak? Feleslegesség vált raklapok felajánlását olyan köntösbe csomagolni, hogy milyen baromi nagy jótékonykodás és szociális szerepvállalás...? Totálisan abszurd! Ide jutott Magyarország 2021-re, hogy az Európai Unió tagjaként értékelni kell, hogy egy multicég a szemetét közcélokra felajánlja és PR kampányt rendez.



2021. febr. 3. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem végig a filmet, de van egy réteg, akiknek a téli tüzelőanyag-ellátásban bármilyen segítség jól jön. Amennyire ismerem, Jászberény környékére ez különösen igaz.


A sérült raklapok többnyire száraz, jól éghető fából vannak. Nem kell szemetet, műanyagot, stb. égetni a kályhában.

2021. febr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem meg a videót, mert lassú az internet, de miért lenne szánalmas? Hidd el, sok olyan szegény ember van, ahol nincs pénz tűzifára és vagy be se gyújtanak, vagy csak alkalmanként, azoknak nagy segítség ha hozzájuthatnak egy kis ingyen fához.
2021. febr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
26 tonna tűzelővel segítették a szegényeket. Nem kötelezte rá őket semmi. Ez nem szánalmas. Ez nem szemét, nálunk pénzért adja el a cég.
2021. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, akinek nem az a kérdés, hogy hónap végére megkapja-e a PS5-öt, hanem az, hogy kabátban vacogva kell-e otthon lennie, vagy netán kényelems melegben töltheti az estét, annak a tüzelő elképesztően nagy segítség. De még aki nem fagyoskodik, annak is, mert azon a pénzen, amin tüzelőt venne, most vehet mást.

Én példa értékűnek találom ezt a kezdeményezést.

2021. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!