Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napi bejelentés. Felmondhatok?

Napi bejelentés. Felmondhatok?

Figyelt kérdés
10 napja vagyok ezen a helyen, de rájöttem, hogy mégsem az én világom és mégsem szeretnék itt dolgozni. Egyelőre napi bejelentésben vagyok, szerződést nem írtam alá, jelenléti ív van. Azonnali hatállyal felmondhatok? Indokolnom kell? Valamint kötelesek kifizetni a betanulási időt is, ugye?
2021. febr. 4. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen felmondás, ha nem is dolgozol ott? :-) Napi bejelentésnél bizonyára minden nap megkaptad a béred. Nincs semmi teendőd. Nem mész többet, és kész.
2021. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fizettek ki naponta, pedig arról volt szó az elején. Előző hét óta vagyok ott és pénzt még nem kaptam...
2021. febr. 4. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha semmilyen szerződést nem írtál alá akkor gyakorlatilag nincs nyoma hogy te hivatalosan ott dolgoztál. Vagyis nem kell kifizetniük, ingyen dolgoztál nekik 10 napig. Na milyen tanulságot szűrsz le ebből?
2021. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Később jelentettek volna be, először azt mondták, hogy napi bejelentéssel leszek, napi fizetéssel, majd ha hosszútávon is maradok, akkor bejelentenek, csak ugye meggondoltam magam.
2021. febr. 4. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha be van jelentve akkor van nyoma de viszont a pénzt nem ártana kérni.Ha nem adják oda akkor pedig bizonyítani nehézkes lesz hogy nem kaptad meg Kérdező.Ez a napi bejelentés nem túl jó.Én is voltam így de nekem Hálisten szerencsém volt mert mindig megkaptam rendesen a pénzem.Nem biztos hogy nem adják oda Kérdező,kérd el ennyi és aztán "mondj fel".
2021. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsot! :)
2021. febr. 4. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyen oda fogják adni a pénzed úgyis
2021. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!