Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek normális édesanyám...

Szerintetek normális édesanyám, ha azt állítja, hogy a "maszek cég" - akinél 3 hétig be voltam jelentve és ma felmondott nekem - nem fog utólag fizetni munkabért?

Figyelt kérdés
Ma rúgtak ki 3 hét után egy családi cégtől és elég szar, mert nem közös megegyezéssel, hanem munkáltató által. Anyám szerint semmi kötelességük fizetni annak ellenére, hogy be voltam jelentve és szerintük nincs olyan hogy munkajog. Amúgy vérbeli Fideszesek csak halkan megjegyzem. Tényleg lehetséges ilyen vagy próbáljak utólag pereskedni? Bár az többe kerülne mint a fizetésem és lehet még meg is szívnám.

2020. nov. 25. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szia jöttél provokálni és TROLLKODNI?
2020. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Csak halkan megjegyzem, hogy lényegtelen hogy fideszesek vagy sem. Be voltál jelentve akkor kötelesek fizetni időarányosan.
2020. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1: Nem, ez komoly kérdés. Halál komolyan ezt mondta.
2020. nov. 25. 18:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is értettem ezt, hogy gondolják, az a baj, hogy sajnos nagyon buták, de itt már többről van szó. A karrierem és fizetésem. Sajna nem tudnék belemenni egy pereskedésbe, ha nem kapnám meg a 3 heti munkáért a fizut, mert az ügyvédi költség sokszorosa lenne a munkabérnek.
2020. nov. 25. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De milyen pereskedés? Legdurvább esetben is egy ügyvédi fizetési felszólítás, ha arra nem reagálnak, akkor csődeljárást kockáztatnak - fizetni fognak, ne aggódj.
2020. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetne, hogy ezzel a hülyeséggel kapcsolatban az összes kérdésedet egyben tedd fel? Baromi gáz, hogy minden második kérdésben ezen rinyálsz.
2020. nov. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tisztàzd a cég vezetővel. A nagy szarba még oltogatjàtok egymàst gyönyörű.
2021. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!