Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelynek számít...

Milyen munkahelynek számít Nyíregyházán és környékén ahol bruttó 260 ezret fizetnek 8 óra munkáért amiből csak 4 óra munka?

Figyelt kérdés

Csak érettségim van, fél órát dolgozom fél órát pihenek igy megy el 8 óra. Pihenéskor gyakorizom mint most is. Stresszmentes és könnyü de nincs előrelépési lehetőség és nem igazán látok jobb helyeket erre.

Heti 40 óra,nincs túlóra lehetőség.


Sajnos szegény vagyok nincs lakásom.



2021. febr. 5. 09:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Jah és én sem verszenyszférás vagyok és én is ismerettség alapján kerültem be.

Van jobb lehetőség de az annyira előnytelenül sok munkát tenne rám felelősséget és stresszet hogy nem éri meg a fizetés növekedést, az hogy 10X stresszbe munkába tanulásba legyek.

2021. febr. 5. 20:36
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Munkaidő alatt tudsz tanulni!Mit akarsz még?

Én is ezt csinálom(munkában tanulást),szabadnapokon meg néha megyek másodállásba.

Ismerősök közül többen őrködnek,240órára kapnak 220e körül,kell éjszakázni,24óra ritkán 4óra pihenővel,általában pihenőidő nélkül.Attól jobb a te munkád szerintem.

2021. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!