Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnök ÍRÁSBAN közölte...

A főnök ÍRÁSBAN közölte velem, hogy holnap 10kor jelenjek meg az irodájában? Baljóslatú dolog?

Figyelt kérdés

Természetesen milliószor jártam már a főnöknél, de ez úgy szokott működni hogy vagy elkap a folyosón hogy menjek be hozzá, vagy szól valakinek hogy szóljon nekem --hogy...

Szóval ilyen kutyafuttában működtek ezek eddig.


Ilyen még sose volt hogy írásban(mail) berendel ráadásul időre.

Rá lehet fogni hogy home office van és összevissza vagyunk benn, de akkor is-nem baljóslatú a dolog?


Holnap pl amúgy is benn lennék és ezt tudja is, tehát simán megtehetné hogy odaszól napközben hogy ugorjak be.


2021. febr. 9. 14:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan felmondás szaga van.
2021. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Holnap kiderül.
2021. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

"Olyan felmondás szaga van."


szerintem is na de ahhoz elég lenne egy postán feladott tértivevényes levél is.

Mást is küldtek már el így. egész nap benn volt ő is meg a főnök is, végezték a napi rutint, a főnök egy szót nem szólt neki, hazament és várta őt egy tértivevényes.

2021. febr. 9. 14:22
 4/19 anonim ***** válasza:
akkor passz #1
2021. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az a kérdés ki mire gondolna ilyen esetben? nekem egyből és csak a felmondás jutott eszembe, valahogy el se tudom képzelni hogy az előléptetésemet közöljék.

A felmondás ellen szól hogy ahhoz elég lenne egy postai levél.

2021. febr. 9. 14:31
 6/19 molnarmarcell21 ***** válasza:
Írd meg holnap, kíváncsi vagyok.
2021. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Lehet csak pár módosítást akar megbeszélni a munkáddal kapcsolatban,mit tudom én pl.módosul a munka mennyisége vagy átrak másik csoportba vagy nem tudom milyen jellegű a munkád.Ha irodai akkor lehet erről lesz csak szó.Olyan is lehet hogy vmi apró probléma van a munkáddal és megakarja beszélni veled.Holnap úgyis kiderül mondjuk🤔🤔
2021. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Korrekt munkáltató sosem egy levéllel fogja tudatni veled, hogy ki vagy rúgva. Korrekt munkavállaló behív időre és elmondja.

Én nem gondolnám ezt túl, mivel nálunk rendszeres, hogy "figyu, gyere be kérlek 9-re", vagy "figyu, ha alkalmas, bemennék hozzád délután 2-re". Mivel ez nálunk mindennapos, így nem gyanakodnék. Olykor végig is gondolom mennyire meglepődnék, ha azzal várnának, hogy viszlát.

2021. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Korrekt munkáltató sosem egy levéllel fogja tudatni veled, hogy ki vagy rúgva."


Hát itt már nem egy emberrel megesett hogy semmit se szóltak nekik, aztán jött egy postai levél.


"mivel nálunk rendszeres, hogy "figyu, gyere be kérlek 9-re"


Hát nekem ilyen még sose volt, hogy írásban közölve hogy menjek be 10-re.

Elég lett volna egy telefon SMS is, de még az se kell mert holnap amúgy is benn vagyok, reggel szólnak hogy ugorjak be az irodába.

Rosszat sejtek és igazam lesz (szerintem).

2021. febr. 9. 15:00
 10/19 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem felmondás lesz, hanem valami olyan súlyos hibázásodról lesz szó, amin ha így meg úgy változtatsz, akkor nem lesz semmi baj.
2021. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!