Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnök nem kérdez rá az...

Ha a főnök nem kérdez rá az egyetem utáni terveimre, az azt jelenti magában már leírt engem? 1 félév és végzek

Figyelt kérdés

Levelezős mesterképzésre járok, 1 félévem van, júniusban kezemben lesz a diploma. Nem egy nagy időtáv.

A főnök tudja, hogy

- a megszerzett végzettség itt helyben SEMMIRE se használható

- a képzés erős anyagi teher (300 /félév) tehát nem hobbiból végzem


Ha megszerzem, nyilván kezdeni is akarok vele valamit és itt helyben semmit se tudok.

Tehát el fogok menni.


A főnök mindezt tudja mégse kérdez rá mik a terveim az egyetem után. Pikkpakk és június lesz.

Tehát akkor ő már magában leírt engem, tudja hogy elmegyek, meg se akar tartani, rá se kérdez mi a szándékom mi a tervem-ha megyek hát menjek?


2021. febr. 3. 18:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Fonokkent engem sem erdekelne, hogy mi a terved. Beosztott vagy, nem a baratom. Van felmondasi idoszak, mialatt tudok foglalkozni a potlassal.
2021. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Mégis mit vársz, buksisimit? Ha beadod a felmondásod, akkor fog a kérdéssel foglalkozni, mindenki pótolható!
2021. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

"Fonokkent engem sem erdekelne"

Nem ilyen egyszerű a képlet, mert X munkatárs nem egyetemre csak egy sima OKJ tanfolyamra ment el és ment a pánikolás hogy biztos azért ment oda mert itt akar hagyni és kapott béremelést kérés nélkül, mintegy biztosítékként hogy ne menjen el (és akkor is elment, eltette a béremelést pár hónapig, majd lelépett)


Nem ilyen szimpla a képlet, hogy a főnököt nem érdekli. Vannak iylen esetek, meg vannak más esetek is.

2021. febr. 3. 18:17
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Akkor keress munkát, ezek szerint te nem érsz neki ennyit sem..
2021. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
De milyen munkahelyrol van szo?
2021. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De olyat is láttam már aki csomószor kért emelést és nem kapott, majd felmondott és egyből lett emelés (lett volna, csak nem fogadta el)
2021. febr. 3. 18:22
 7/20 A kérdező kommentje:

"De milyen munkahelyrol van szo?"


Egy olyan munkahelyről ahol a megszerzett új végzettséget semmire se lehet használni és ahol a mostani munkámnak és az új végzettségemnek nincs köze egymáshoz.

2021. febr. 3. 18:23
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Konkretabban? Vagy szegyelled?
2021. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem értem ennek mi köze a kérdéshez.
2021. febr. 3. 18:27
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Arufeltoltokent teljesen normalis, hogy nem erdekli az, hogy elmesz-e vagy sem.
2021. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!