Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos, hogy emiatt lecseszett...

Jogos, hogy emiatt lecseszett a főnök?

Figyelt kérdés

Nem most történt, még karácsony előtt, mielőtt jöttek az ünnepen, 2 hétig leállás volt. Én jöttem az utolsó napig, és akkor vittem volna ki a szemetet. A kukáknál pont találkoztam a főnökkel, aki rám mordult, hogy pont most kell lehoznom a szemetet, tegnap vitték el, most itt fog 2 hétig bűzölögni. Mondom és nekem honnan kellett volna tudnom hogy mikor viszik el, akkor miért nem szóltak, hogy mindenki vigye ki a szemetét addig? A másik meg hogy kit érdekel ha itt bűzölög bent, úgyis mindenki otthon lesz... úgy éreztem csak kötözködni akar, vagy tényleg akkora bűn hogy ott hagytam aszalódni a szemetet 2 hétig? És akkor se szándékos volt, mert nem tudtam mikor nemtudzam, hogy előző nap viszik el? Akkor miért nem szóltak? Megérdemeltem ezt a hangnemet?

L/24


2021. febr. 2. 08:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem érdemelted meg, de miért most írtad ki a kérdést? A főnök már rég elfelejthette
2021. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%

A legtöbb főnök egy kontrollmániás barom.

Ha meg visszaszólsz neki, meg leszel jegyezve.

Egy ideig ezt eltűrtem, mára már nem megy.

Bár látják rajtam, hogy nem vagyok teljesen 100-as, nem nagyon állnak belém. :D

2021. febr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%

Ez nálam pont az a helyzet,hogy ja,igaza van,de szóra sem érdemes.

Mondhatjuk hogy igaza volt,ha már nem a próbaidődet töltöd,akkor nem nagy dolog tisztában lenni ilyesmivel

De ha azt nézem,hogy legtöbb ember meg lehet kis sem vitte volna,akkor a főnöködnek se kellett volna ezért szólni.

2021. febr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

A vezető beosztásban lévők is ugyanúgy lehetnek feszültek. Valószínűleg egy kicsit ott adta ki a gőzt, amikor veled beszélt. Nem tudom, hányan vagytok a cégnél, de ha van 30 ember, az 30 féle "probléma". Az egyik elkéredzkedik, mert beteg a gyereke, a másik elrontott valamit, a harmadik nekiment a targoncával a Hörmann kapunak, a negyedik elfelejtett elküldeni egy fontos árajánlatot, és így tovább. Ezekkel végül mind egy embernek kell foglalkoznia, a főnöknek. Te meg nem vitted le a szemetet, ez csak egy bagatell apróság. Ilyenkor szerintem azt kell mondani, hogy elnézést, nem tudtam, mikor viszik el a szemetet. Ha tudtam volna, lehozom tegnap. És kész. El van intézve, a főnök 5 perc múlva már rég mással van elfoglalva, te meg rágod magad itt másfél hónapja lassan. Miért? Engedd el ezeket a dolgokat. Tovább kell lépni minden ilyen hülyeségen, mert csak magadat mérgezed.


Más: "a minden főnök hülye és barom" mentalitás nekem nagyon nem tetszik. Nyilván vannak ilyenek is, de azt látom, hogy munkavállalói oldalról meg baromira nem gondolják át sokan, hogy egy vezető sokkal több szarral találkozik naponta, mint az, aki azon bosszankodik, hogy kevés a fizu, meg lecseszett a főnök.

A főnök lehet, hogy pont azért volt idióta aznap, mert pl. a covid miatt megint buktak egy üzletet, amiből például neked adhatott volna fizetésemelést hosszú távon. Szóval mindent érdemes összefüggéseiben nézni.

2021. febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már hogy tudnom kéne, 5 év alatt soha nem jutott eszébe hogy szóljon mikor viszik el a szemetet, ha zavarja hogy itt áll? Első nap eligazitáskor miért nem mondta? Vagy aztán az 5 év alatt egyszer sem? Akkor honnan kéne tudnom? A kollégáktól kérdeztem, mikor odakerültem, hogy szokták a szemétkivitelt intézni, azt mondták ha tele van, valaki kiviszi a konténerekhez önkéntes alapon. Ennyi.
2021. febr. 2. 09:23
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Rendben,akkor a főnököd egy suttyó ,barom,te meg tökéletes vagy

Így most jobb?

2021. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Igen!

Nem arról van szó hogy tökéletes vagyok, de ebben nem volt igaza.

2021. febr. 2. 09:28
 8/31 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még és ilyenkor az ember gyakran úgy érzi,hogy minden csatát/vitát meg kell nyernie.

Hidd el,hogy neked lesz könnyebb,ha elfogadod,amit a 4es írt.

Nem kell ilyen kis sérelmeket gyűjtened,mert magadnak nehezíted meg az életet.

2021. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Fogadjam el, hogy mások felbszták az agyát és rajtam tölti le? Kényszerítették hogy legyen főnök? Én tehetek róla hogy az lett? Akkor miért törődjek bele?
2021. febr. 2. 09:41
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nah... szerintem hagyjuk!

Majd ha lesz az életedben valaha igazi probléma (ne legyen így!)

akkor majd rájössz,hogy ez (vagy épp valami hasonló) értelmetlen kirohanás tőled egy jelentéktelen apróság miatt.

2021. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!