Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Üdvözlet! Egy kolléganőm...

Üdvözlet! Egy kolléganőm azzal gyanusit a munkahelyen, hogy feltörtem a titkos szeretője face fiókját. Ezt terjeszti rólam és elég kellemetlen. A hölgy egyébként férjnél van.Mit tehetnék a saját védelmem érdekében? Nem tettem ilyet és nem is tudnék.

Figyelt kérdés

#Face feltörés
2021. febr. 10. 05:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A HR osztálynál vagy a főnökénél lehet panaszt tenni első körben.
2021. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Becsületsértésért masszív pénzbelibírságot is kiszabhat a bíró. Illetve a bíróság költségét is neki kell fizetni. Amennyiben tényleg nem te törted fel, nyert ügyed van és pénzt is szerezhetsz, akár több száz ezret. Én biztos, hogy fel jelenteném:D egy kis ingyen pénz sosem árt.
2021. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne menj bele semmiféle egyeztetésbe, mert akkor úgy tűnik,

mintha te magyarázkodnál, holott nincs rá okod.

Ugyanis nem csak a saját IP-dről "törhetted volna fel", hanem akárhonnan,

ahol megfordulsz.


Nem közölted a körülményeket, hogy hogyan eshetett rád ilyen gyanú,

de ha nincs közöd hozzá, tanú előtt kérd számon kulturáltan: visszajutott hozzád (hogy ha igaz), hogy ő téged ezzel és ezzel rágalmaz.

Megkéred, hogy hagyjon fel a rágalmak terjesztésével, mert ez alkalmas arra, hogy a munkahelyen a közösség megítélését negatívan befolyásolja, ezzel neked erkölcsi és egzisztenciális károkat okozhat, és úgy bepereled bűncselekménnyel való rágalmazás miatt, hogy attól koldul.


Ne veszekedj vele, ne vitatkozz. Ennyi elég is lesz neki. Legjobb, ha a főnök van ott harmadiknak, vagy negyediknek.

2021. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!