Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit érdemes tudni a taxisokról?

Mit érdemes tudni a taxisokról?

Figyelt kérdés
29 éves férfi vagyok gondolkodtam rajta hogy egyszer elmegyek én is taxizni.Meg változott a véleményem hogy inkább még se egy állomáson leintettem egyet és sokszoros áron akart elvinni.Interneten is sok videóba egymást fenyegetik .Nem hittem volna hogy ez a munka ezzel jár. A taxisok tényleg "bünözők" idézőjelbe értem.
2021. febr. 10. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én sajnos előítéletes vagyok velük szemben, pont a minden napi tapasztalataim miatt. A nagyját rühellem.
2021. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Mára ők lettek a társadalom alja.
2021. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Én se szeretem őket. Rengeteg az előítélet.
2021. febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Taxisnak az megy, aki gyakorlatilag alkalmatlan arra, hogy közép vagy hosszú távon alkalmazkodjon másokhoz. Saját törvényeik szerint élnek, - akinek csak egy kicsi kétsége merül fel ez irányban, járjon egy kicsit nyitottabb szemmel az utcán. Van, amelyiknek a gépkocsija az elsődleges lakása, - a beépített fürdőkádtól az akváriumig mindent bele zsúfolnak abba a szerencsétlen kocsiba, csak hogy minél otthonosabban el tudjanak benne lenni hosszú távon. Ismertem taxist, akit menetrend szerint láttam több droszton is ásítozva olvasgatni - és ismertem azt is, ahogyan előadta otthon, hogy mennyire fáradt, pang a piac, nincsenek utasok. És volt alkalmam azt is hallgatni, ahogyan az utcán kószáló vagy taxira vadászó embereket kibeszélték, lebeszélték előre rádión, hogy az éppen számításba jöhető embert mennyire fogják lehúzni. Az utcán elkövetett közlekedési szabálytalanságok, amelyeket nap mint nap halmoznak, a profizmus megszégyenítése, - mint hivatásosnak mondott sofőrtől, azonnal elvenném sokuktól a jogosítványt, olyan szinten öntörvényű, amit művelnek. A taxis olyan, mint egy pizzafutár! -Egy külön állatfaj.
2021. febr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

8 évig voltam taxis, még az előző rendszerben.

Protekcióval tudtam bekerülni. Akkor az egy elit dolognak számított.

Kivételes, irigyelt és megbecsült állásban voltunk, mint pl. az akkori kamionosok.


Mára már szégyellem, hogy ennyire leromlott az akkori színvonal.

Tele van hiénákkal és higiéniát távolról sem ismerő kétes egzisztenciákkal.

Pfuujjj.

2021. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A fővárosi taxisokról elég sok rosszat hallottam, de sosem éltem ott. A saját városomról tudok nyilatkozni: Teljesen korrekt, ami megy. Normálisak, eddig csak eggyel volt problémám. Személyesen is ismerek taxisokat és tök átlagos emberek. A mi városunkban fix a tarifa, szóval át sem lehet verni senkit. Beülsz és ott van előtted, hogy mi mennyibe kerül, melyik zónában.
2021. febr. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Te egy koztudottan hienat intettel le. Ha telefonon rendelsz, ket perc mulva egy normalis taxis jott volna. Allomasokon mindig is hienak varakoztak.
2021. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!