Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nő vagyok. Van a melóba egy...

Nő vagyok. Van a melóba egy másik hozzám képest rondább lány. Folyton bámul. Sokszor észrevettem. Sokáig egy öltözőbe öltöztünk és ott is. Idáig sose szóltam semmit. Mit tanácsoltok hagyjam vagy rákérdezzek hogy mivan tetszem? Mert folyton nézel.

Figyelt kérdés
Para a dolog és kellemetlen.
2021. febr. 11. 06:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Utolsó jól van, megfogadom a tanácsot nem szólok semmit se.
2021. febr. 11. 09:13
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
Kíváncsi leszek mit reagál.Egy próbát megér.Ha folyamatosan mosolyogsz jó kedved lesz és nem fog érdekelni ha esetleg továbbra is bámulna.Ne foglalkozz vele
2021. febr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen kolléganőm, aki annyira szép volt, hogy egyszerűen folyton vissza kellett rá néznem. Nem kifejezetten irigység volt, hanem meg akartam állapítani, hogy mi az amitől ennyire jól néz ki, hogy utána tudjam csinálni :)


Büszke voltam rá, hogy a kolléganőm volt, főleg, hogy nagyon jól is értett ahhoz, amit csinált. Végül összejött valakivel és azóta nem olyan csinos, kipihent és nyugodt...

2021. febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
🙄🤔🙄🤔
2021. febr. 11. 10:34
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy csak te képzeled magadat szépnek, és közben olyan rút vagy hogy nem tudja levenni a szemét rólad
2021. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Morzsi007 ***** válasza:
😁.
2021. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Hívd ki egy verekedésre, leszek bíró, de neked drukkolok:).
2021. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!