Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire vagytok hatékonyak...

Mennyire vagytok hatékonyak Home Office-ban ?

Figyelt kérdés
Nekem jobban tetszik bentről dolgozni.
2021. febr. 11. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Festő vagyok,de sehogy sem találok glettelő programot,így mondhatni hogy nem vagyok túl hatékony!
2021. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem odafigyelést igénylő munkám van, az iroda zajos, hatékonyabb vagyok otthon.
2021. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én utáltam irodába dolgozni, koncentrálnom kell, a külvilágot kizárva tudok dolgozni, így rossz volt, hogy mellettem röhögcséltek, vagy beszélgettek. Valamint reggel sokkal kevésbe fog az agyam, mint délután.

Így a saját időbeosztásom szerint, csendben, sokkal hatékonyabb a munkavégzésem, mint home office előtt. Adja az ég, hogy pandémia után is így maradjon.

2021. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kell az, hogy a főnök ott üljön velem szemben és a kollégák motiválnak a munkavégzésben.


Lehet, hogy most nagyobb a csend, de simán elkezdek játszani vagy olvasgatni a gépemen. A többi kollégánál is azt látom, hogy nem gyorsabbak, mint én, aki tudom, hogy sokat "lóg", szóval szerintem nálunk nem hatékonyabb, legalábbis ilyen egy év után...

2021. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én irodában hatékonyabb vagyok - jobb, hogy van egy napi rutin, nem vonják el a figyelmemet az itthon található dolgok (jaj, most be lehetne rakni egy mosást, jaj, most el lehetne indítani a mosógépet, rendet rakni), többet "pihenek" munka közben, zenét hallgatok stb. Engem pl. a trécselés nem zavar, megszoktam már. Meg jobbnak tartom, ha élőben tudok a kollégákkal beszélni, mint Teamsen vagy Zoomon.
2021. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egész napos monitor előtti munkám van, viszont nagyon terheli a szemem, és hajlamos vagyok elfelejteni inni meg WC-re kimenni. Otthon beindítok egy mosást, mosogatok egy kicsit, ezzel máris be tudom tartani az óránkénti 10 perces szüneteket, és nap végére nem folyik szét a látásom. Az irodában kb. 6 óra munka után már csökken a teljesítményem, elkalandozok, nem tudom nézni a monitort.
2021. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!