Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Home office alatt az új...

Home office alatt az új kollegát nem kéne valahogy bemutatni a többieknek?

Figyelt kérdés

Home-ban vagyok és valaki rámír a belső levelezőn, hogy szevasz kérlek küldd már át az X időszak X adatait.

Nézem egy vadidegen név sose hallottam. Visszaírok, már ne hari... de te ki a búbábat vagy?


Ja ő egy új munkatárs, itt van már két hete. A főnök nem szólt róla?

Hát nem! Se róla, se egyáltalán arról hogy lesz új munkatárs.

Azért nem illenék egy főnöknek egy új embert virtuálisan bemutatni?


2021. jan. 12. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Be kellett volna mutatni, vagy értesíteni róla hogy XY ettől a naptól a cégnél dolgozik egy adott munkakörben. Ez lett volna a minimum hogy legalább tudjatok róla hogy van új munkatárs.


Nálunk úgy működik a dolog hogy a főnökünk körlevélben elküldi ha valami hír van legyen új munkatárs róla pár mondatot leír, és fotót csatol róla hogy megismerjük ha összefutnánk a cégen belül ha már vége lesz ennek az itthon maradásnak. Annyit külön szokott még kérni hogy ha van rá alkalom akkor próbáljunk vele pár percet videochatelni hogy picit megismerjük egymást. Meg azokról is szokott infót küldeni ha valakinek a cégnél változik a munkaköre nehogy az legyen hogy olyan miatt keressük fel amihez már régóta semmi köze, tehát ne legyenek felesleges üzenetváltások és az időnk se menjen kárba emiatt.

2021. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Illett volna körlevelet írni, vagy bármilyen más módon értesíteni titeket.
2021. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Októberben kezdtem én is egy cégnél, kb. 40-ből olyan 6 embert láttam videóchaten keresztül, a felével meg még abszolút semmilyen interakcióm nem volt.

Azóta jött még 3 újonc. Egy hírlevél ment ki hogy XY mától a csapatunk tagja és ennyi volt. Érdekes lesz majd ha visszamegyünk az irodába...

2021. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!