Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szánalmasnak vagyok, ha 36...

Szánalmasnak vagyok, ha 36 éves férfi létemre félek az ordibálós, mindig mérges mindenbe belekötő emberektől és semmilyen formában nem tudom magamat megvédeni?

Figyelt kérdés
2013 nyarán kezeltek a pszichiátrián generalizált szorongás és egyéb személyiségzavar diagnózissal 3 hónapon keresztül, gyerekkoromban rendszeresen bántakmaztak a szüleim és az általános iskolai osztálytársaim, a fejemben gyakran hallok hangokat.és ezek a hangok ordibálnak velem, fenyegetnek, kiröhögnek, gúnyolnak, elhitetik velem, hogy meg is érdemlem, hogy az alfahímek így bánjanak velem,.

2018. febr. 5. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy normál ember is fél az ilyenektől akár mekkora nagy legénynek hiszi magát. Ha szorongás is hozzá társul akkor még rosszabb. Viszont én úgy értelmeztem hogy nem valós szitukról van szó hanem hogy ez a fejedbe van. Ez esetben viszont sürgős segítséget kell kérned.
2018. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem vagy szánalmas, ilyenre ne is gondolj, viszont ha csak mostanába hallod a hangokat, menj el ismét kivizsgálásra. Sok sikert!
2018. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Te kezelésre szoruló vagy szánalom helyett.


Próbáltál már kimenni egy elhagyatott mezőre s kiüvölteni a hangokat fejedből?

Ha nem, akkor tedd meg párszor;)

2018. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Mindenkinek lehet rossz napja, aki felbátorítja magát, hogy ordibál veled, annak az oka a szexuális kielégületlenség frusztrációja. Nagyon veszélyes kór!

Persze most dumálok neked, de azért próbáld ki a következőt. Lásd az istent minden emberben.

2018. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A szorongó ember jellemzően nem önérvényesítő, a többiek érzékelik ezt és -például- manipulatív módon így érvényesülnek. Én is ilyen voltam, aztán egyszer elszakadt a cérna és visszapofáztam keményen, meglepett az eredmény: azonnal visszavett az illető, sőőt, már-már megalázkodott. Ez az, amire Te sem gondolsz az ön(alul)értékelésed miatt. A későbbiekben -ha nem is ordítottam- komfrontatív szituációkban intelligens jelleggel aláztam, megmosolyogtam az illetőt, és bejött...


Rá kell szoknod!


Ha a hangokat hallucinálod, az viszont valami komolyabb lehet, erről beszéltél orvossal? :/

2018. febr. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!