Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy bírjak ki még 9 hónapot...

Hogy bírjak ki még 9 hónapot a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok eljönni a munkahelyemről még 9 hónapig. Nagyon nem érzem jól magam, de a fizu egyébként jó. Mivel jogilag nem lehetséges az, hogy csak felálljak és eljöjjek, így muszáj kibírnom. Nem bántanak kimondottan, csak olyan hely, ahonnan alig várom, hogy hazamehessek. Nem részletezném, hogy miért érzem így, mert a lényegen úgysem változtat. Ti milyen tippeket adnátok arra, hogy kibírjam az elkövetkezendő 9 hónapot?

2021. febr. 13. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Álmodozz sokat arról, hogy milyen lesz utána! Már ha tudod, hogy mit fogsz csinálni.
2021. febr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Tudom nem vigasztal, de sokan vagyunk ezzel így. Ha nagyon elegem van, én a céljaimra, nyári emlékekre, illetve a gyerekeimre gondolok, az mindig segít.
2021. febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Tudom, hogy ez most nem valamu nagy segítség, de az emberek 90%-ka ugyanígy érez. Azt tudom tanácsolni, amit az előzők.
2021. febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Gondolj arra, hogy pénzt keresni mész ida, es csak par honapig kell kibirnod.

Majd gondolj bele, milyen lenne munka nelkul.

2021. febr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás! Én is így vagyok vele, még pár hónapot le kéne húznom a jelenlegi helyen... Őszintén szólva engem csak az motivál, hogy van fizum, és hogy azt tervezgetem, utána mit kezdhetnék magammal.
2021. febr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 évet kellene kibírnom és én sem tudom, hogy hogyan (?)


Már annak is kimondottan örülök, hogy az új évből másfél hónap már lefutott.

2021. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Még hátravan 7,5 hónap... valahogy megpróbálom kibírni. Sem szakmailag, sem emberileg nem találtam meg a helyem ebben a közegben. A családom meg a pénz motivál egyedül.
2021. ápr. 18. 07:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás, az már nem olyan sok! És lesz egy csomó lóvéd :)

Nekem még kb 5 hónapot kéne maradnom... de nekem a fizu is egy nagy nulla, pedig van két diplomám. :/

2021. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, kedves vagy! Viszont örömmel cserélnék veled, hogy nekem is már "csak" öt hónapot kelljen eltöltenem a munkahelyemen. Legfőképp a rosszindulat, ami kicsinál, egyre nehezebben bírom napról-napra. Kitartást kívánok neked is!
2021. ápr. 21. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!