Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány embernek van munkahelyi...

Hány embernek van munkahelyi dgupajtija a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Ami nem párkapcsolat vagy céges részeg egyéjszakás. Mindenki tudja, nyílt titok
2021. febr. 13. 09:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Voltam ott ahol csak a férfi(!) személyzetis volt a takarítónővel, megint máshol az öt férfiből kettő megfektette a fél irodát, és az egyik az osztályvezető volt, akire otthon várt a neje (volt, hogy párhuzamosan volt két munkahelyi nője, akik egy irodán is voltak)
2021. febr. 13. 09:50
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
813526-nak.
2021. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Állami szervnél vagyok, kb. 200 fős létszám. Nagyon durva dolgok mennek itt... És nem pletykák vagy kitalációk, a nagy részük nyílt "titok". Ha nekem csak úgy mesélnék, én se hinném el.
2021. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Orgia volt? Az az egyetlen ami kiverné a biztosítékot nálam illetve az, ha X teherbe ejti Y-t de van párjuk
2021. febr. 13. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem minek teszel fel kérdést, ha nem bírod a témát.

Nálunk az volt a legdurvább, hogy a 2 gyerekes családanyát, aki amúgy férjes is volt, 5-en dugták egyszerre a jacuzziban.

2021. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Állami szervnél vagyok én is, de nálunk nem olyan vészes. Vannak flörtök, de az a komcsi éra már elment, akikhez a nők dörgölödztek a rang miatt.

Egyről tudok, de a faszi kiphaszta a nőt egy tartós kapcsolatért, mert a nő csak a pénz és befolyás miatt volt vele.


Vagy jól titkolják.

2021. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!