Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire tudtok lógni a...

Mennyire tudtok lógni a munkahelyetekről?

Figyelt kérdés

Kirendeltség lettünk a cégben ahol vagyok, így a vezetőség 80 kmre van tőlünk...egy helyi vezető van de az is benne van a buliban.

munkaidő 8-tól 4-ig van minden nap, de mivel nagy főnök szinte havi egyszer jön át és mindig mondja előtte... ezért szépen szét logjuk magunkat, volt egy egy hétig nem mentünk be, persze egy valaki mindig ott van. kb 9-től 2-ig dolgozunk, persze a jelenlétibe beírjuk a valós időt


2020. dec. 15. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem tudok lógni, egyikünk sem. Kártyával tudunk bemenni az épületbe ami rögzíti a be és kimenetel idejét. Bármikor visszatudják nézni ki mikor jött vagy ment be.
2020. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Büszke lehetsz rá. Az senkinek nem tűnik fel, hogy a munka nem halad?
2020. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez kamu.

Vagy a kérdező egy hatalmas sültbolond aki azt hiszi ezzel dicsekedni kell.

Aki lóg azt is okosan és feltünésmentesen teszi.

Te meg akkora segg arc lennél, hogy itt dumálsz róla?

2020. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
25%

2-es, kinek szeretnél álszenteskedni? Te is megtennéd, ha megtehetnéd... Annyira rohadt fárasztó, hogy neten mindenki full becsületes, morálisan példás, aztán az egyik ember férgebb, mint a másik...


Ha nincs ellenőrzés és kontroll (pl. kamera, számítógép log, stb.), akkor miért ne tennéd? Ha a munkáltató ennyire balf_sz, akkor fizesse csak a semmit.

2020. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
munka el van végezve.. otthon illetve bent megcsináljuk
2020. dec. 15. 21:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja ez így más tészta, most ha elvégzed otthonról, akkor kb. mindegy.

Én alapból otthonról dolgozok...

2020. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én nem merek lógni
2020. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez attól függ, ki a főnök az adott egységben. Nem mikromenedzselnek minket a fővezetésben szerencsére olyan jelleggel, hogy percre pontosan vizslatnák, hogy ki hol van. Mondjuk nem is használjuk ezt ki, mert a többségünk azért ennél becsületesebb. De simán el tudunk lógni néha-néha 1 órát, ha sürgősen vásárolni kell menni vmit (főleg most a kijárási korlátozások alatt), vagy orvoshoz, vagy amikor az egyik kolléganőnk az esküvőjét szervezte, vagy a gyerek miatt... amennyiben a főnökkel ezt megbeszéljük. A mi egységünkben, amióta itt dolgozom, 5 főnök közül 3-mal voltunk olan viszonyban, hogy ezt tök normálisan meg lehetett beszélni. Hogy legalább ők tudják, hogy miért nem vagyunk épp elérhetőek, ha gáz lenne. Persze ehhez nyilván kell az is, hogy amit meg kell csinálni, azt megcsináljuk időre, normális minőségben.

Aztán volt olyan főnök más egységeknél, aki kész rabszolgahajcsár volt.

2020. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A munkát el kell végezni határidőre, hogy hogy osztom be az időmet addig, az rajtam áll.
2020. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezen gondolkodtam ma: nagyon nem tudok, max. minimálisan.
2020. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!