Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pedagógiai asszisztens állásra...

Pedagógiai asszisztens állásra ha jelentkeznék akkor igazgatóknál probálkozzak vagy fentebb kezdjem inkább a KLIK-ben?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi lenne a jó? Hogy próbálkozzak, hogy keressek?Egyházi iskola óvoda esetén ki a fenntartó?

Előző végzettségemben 6 évig dolgoztam, de az gyerekkel nem volt összeegyeztethető így váltottam szakmát.



2021. febr. 13. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pályázatot szoktak kiírni ha valahol van ilyen állás. Azt is megjelölik a kiírásban, hogy hová kell benyújtani az önéletrajzot. Nem hinném, hogy a fenntartó foglalkozik ezek elbírálásával, sokkal inkább a munkáltató.

Egyházi intézmény esetén nyilvánvalóan az adott egyház a fenntartó.

2021. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Konkret állásajánlatot nagyon ritkán tesznek fel, ezért szerettem volna inkább előre gondolkodni. Eddig egyik állásom sem konkrét hirdetés alapján találtam meg azért gondoltam ezt.De igazad van most így belegondolva a munkáltatóhoz jobb fordulni mint a fenntartóhoz.
2021. febr. 13. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a szakma borzasztó telített. Szerintem kb minden második gyesen lévő anyuka elvégezte.

Én is végeztem gyógypedagógiai asszisztens képzést. Nem sok értelme volt. Még Budapesten is alig hirdetnek ilyen állást.

Ami van, ott is siralmas netto, 140-150 ezer ft-os fizetés van.

Engem mindig azzal utasítottak el pl óvodákban, hogy pedagógusi végzettséggel rendelkezőt vesznek fel. Általában óvodában egy intézményben 1 db asszisztens van.

Engem iskolába vettek volna fel 6 órában 80 ezer Ft nettó bérért Budapesten. Egyértelmű, hogy nem vállaltam.

Ja és nyári szabi sem lett volna, mert az óvoda ügyeletes tagóvodában kellett volna lenni olyankor.

Jól hangzik ez a pedagógiai asszisztens de kb a valóságban a nullával egyenlő.

2021. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A fizetéssel tisztában vagyok, hogy közalkalmazotti bér és az nem sok de sajnos egyedülálló anyaként csak olyat tudok vállalni, ami normàl munkaidőben van azért is ezt a szakmàt vègeztem el. Azért nem adom fel hátha szerencsével járok.Mondjuk fura, hogy írod egy van ahova a kisfiam jàr 3 is van... pedig vidék.
2021. febr. 14. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!