Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A "Raktáros" álláshirdetés...

A "Raktáros" álláshirdetés mit takar pontosan? Mit csinál egy raktáros?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 19:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Kelleni szokott targonca vezetői engedély is?
2021. febr. 13. 19:02
 2/5 anonim ***** válasza:

A RAKTÁROS ...


A raktáros feladata a raktár működésével kapcsolatos tevékenységek lebonyolítása. Ennek során a raktárba beérkező áruk átvételétől a kiszállítások előkészítéséig az alábbiakban részletezett tevékenységeket kell ellátnia:


elvégezni a raktárba érkező áruk fogadásával, átvételével kapcsolatos feladatokat,

elvégezni az áru be- és kitárolásához szükséges adminisztrációs feladatokat,

kezelni a raktározás dokumentumait,

ellenőrizni a tárolóhelyek és tárolóeszközök műszaki állapotát,

ellenőrizni a berendezések és informatikai eszközök működőképességét,

kezelni a raktárirányítás eszközeit,

előkészíteni és elvégezni az áru összeállítást,

előkészíteni az árukiszállítást,

alkalmazni a speciális áruk (veszélyes áru, élelmiszer) kezelési, tárolási szabályait.

2021. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha kell, azt leirjak. Egyebkent altalaban a nap nagy reszeben pda-val dolgozik, osszeszedi a megrendelt arut tarhelyekrol, rendet tart, selejtet kezel stb. Nem egy raketatudomany, de van aki meg ehhez is hulye.

Raktarfuggo, hogy mennyire porgos, ahol most dolgozom, ott elegge az, de turheto (ha szar fizikai allapotban vagy, akkor nem lenne), de voltam olyan raktarban is, ahol a 8 orabol szerintem 4,5-et siman elcigiztem kint, annyira nem volt munka :D

2021. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még soha nem dolgoztam raktárban. Kezdőként mennyit lehet keresni? Bár biztos sokminden befolyásolja a keresetet.

34F

2021. febr. 13. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi van a hirdetésben?

Nyilván benne van, hogy kell-e targoncás vizsga vagy nem.

A feladatok is el vannak írva.

A bér meg nagyon sok mindentől függ, nagyon nem mindegy, hogy mi a feladat, milyen vizsga kell hozzá, milyen munkarend stb.

2021. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!